Klicki 1000 soovitust

Väike ja visa: Xiaomi uue põlvkonna pulsikell Mi Band 5 aitab ka kontori-inimest

Kui tavaliselt peavad nutikellad laadimata vastu vaid mõne päeva, siis Xiaomi uus, viienda põlvkonna pulsikell Mi band 5 kestab, vaatamata suurele, eredale ja värvilisele ekraanile, kaks nädalat järjest. Justnimelt — 14 päeva on aku tööaeg keskmise kasutuse korral, st et kellakandja teeb vabal ajal sporti, mõõdab öösel une kvaliteeti ning saab kontoris tööl olles mobiiliäppidest diskreetselt teateid ja meeldetuletusi.

Spordikell Xiaomi Mi Band 5 (hind 49 eurot) on küll samamoodi värvilise AMOLED-ekraaniga nagu eelmine põlvkond, kuid sihverplaat on suurem ja spordirežiime oluliselt rohkem — sel suvel välja tulnud aktiivsusmonitor oskab träkkida kuni 11 spordiala. Ekraan on veidi suuremaks läinud, pakub enamat punktitihedust ja paremat heledust, kuid aku tööaeg on sellevõrra mõne päeva vähenenud, aga kaks nädalat on ikkagi väga hea tulemus. Laadida saab nüüd palju lihtsamalt — magnetkinnitusega laadimisotsikuga. See tähendab, et enam ei pea kella korpust laadimise ajaks rihma seest välja võtma nagu varasematel põlvkondadel.

Spordikella sihverplaati ja ekraanil kuvatava info olemist või välimust saab muuta oma maitse järgi, kusjuures valmis sihverplaate on valikus üle saja. Võid selle kellaga ka ujuma minna, sest korpus on täiesti veekindel ja kannatab vee alla minekut.

Kindlasti võiks selle kella endale osta need, kes tegelevad mõnega üheteistkümnest toetatud spordialast: väljas jooksmine, basseinis ujumine, jalgrattasõit, kõndimine (või matkamine), jooksulindil jooksmine, freestyle võimlemine, jalgrattatrenažööril treenimine, hüppenööriga hüppamine, jooga, elliptiline trenažöör, sõudmismasin.

Xiaomi Mi Band 5 on väga vajalik seade ka kontori-inimestele. Kompaktne kell sobib käele igas olukorras ning annab diskreetselt vibreerides teada kõigist koosolekutest, meilidest ja Messengeri sõnumitest. Samuti võid juba enne nutitelefoni välja võtmist randmelt vaadata, kes helistab. Uue mudeli uus funktsioon on stressitaseme mõõtmine, et saaksid pidevalt kursis olla, millised hetked päevas olid kõige pingelisemad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.