Klicki 1000 soovitust

Vajad odavat, nutikat ja tugevat mobiili kevadseiklusteks? See nutitelefon peaks sobima

Nutitelefonidel pole ühelgi aastaajal õues päris ohutu. Kui talvel võis jääl libastudes telefoni vastu külmunud maad katki pillata, siis nüüd ohustavad seda muda, vesi ja tolm. Selleks, et ükski aastaaeg liiga saatuslikuks ei saaks, tasub võtta tugevam nutitelefon – eriti siis, kui toast välja ka lähed.

Kindlasti on olemas tuntud tipptelefone, mis pakuvad vee- ja kriimustuskindlust, kuid üks kukkumine kivisillutisele võib ikkagi kallile isendile saatuslikuks saada. kestvustelefon võiks seega olla ka odav ja mitte liiga õhuke, et paremini käes püsiks ja tuttavad Androidi äpid võiks ka sellel joosta, sest paljusid neist lähebki kõige rohkem just linnast välja minnes vaja.

Kui kõik need nõudmised ja soovid ritta panna, siis jääb sõelale see nutitelefon – BlackView BV4000 PRO, Dual-SIM (soodushind Klickis praegu 129,99 eurot). Muuhulgas on tegemist ka üsna stiilse nutitelefoniga, mis meenutab pisut neid kuulsaid Casio veekindlaid spordikelli. Huvitaval kombel on Blackview´l samuti esiküljel moekas “kühm”, kuid mitte ekraani ülaosas, vaid all. Külgedel on metallist tugevad pinnad.

Lõigatud nurkadega telefon peab paremini vastu ka kõvale pinnale ükskõik mis asendis kukkudes, veidi kummine korpus aitab haaret tugevdada ja lööke pehmendada.

Kriimustuskindel 4,7-tolline ekraan on 720 x 1280 pikslise resolutsiooniga, neljatuumaline 1,3 GHz protsessor pole küll tippude seast, kuid ajab asja ära suure hulga tavakasutajate juures, kellel on vaja pigem töö- kui mängutelefoni. Seda kinnitab ka vaid 3G andmeside toetus – võib-olla nõudlikumale kasutajale ongi sellest mudelist abi tagavaratelefonina raskematesse oludesse sukeldudes.

2 MP esikaamera ja 8 MP tagakaamera teevad igas olukorras vajalikke dokumenteerivaid fotosid või videoid, kuid ka viimase aja mood – bokeh efekt on kaameratarkvaraga saavutatav. Meediat saab salvestada sisseehitatud 16 GB välkmälule või kuni 32 GB mälukaardile.

See, et ekraan on väiksema resolutsiooniga ja protsessor nõrgem, tähendab pikemat aku tööaega. Tehniliste andmete järgi kestab Blackview´ 3680 mAh aku 30 päeva või saab rääkida 18,5 tundi enne täielikku tühjenemist.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses