Klicki 1000 soovitust

Vajad veel suuremat akupanka? 30 000 mAh akust peaks piisama

Tavalised akupangad suudavad turgutada mobiili või tahvlit vaid mõned korrad. Enamasti on neil ka üks USB pesa, et üht seadet korraga laadida, mõnikord ka kaks pesa. Kuid sellest võib olla vähe, kui oled tõeliselt mobiilne kasutaja paljude seadmetega ning kui need vajavad elektrivõrgust eemal olles kõik korraga turgutamist.

Selleks aitab eriti suure mahutavusega aku. Remax Proda akupankade seerias ongi olemas 30 000 mAh akupank (hind Klicki poes 69,99 eurot), mis pakub laadimisvõimalust korraga koguni neljast USB pesast. Seega võid samal ajal panna laadima nii enda kui sõbra telefoni, tahvli, kaamera aku ja juhtmevabad kõrvaklapid või midagi muud. Reisil olles leiab üsna kergesti kuni neli seadet, mida tahad laadida.

Kõik ühenduspesad asuvad ühel küljel, lisaks kahele 2,1-amprisele ja kahele üheamprisele väljundile on ka toitesisend micro-USB pesaga. Laadimine algab sisselülitamisnuppu vajutades. Nurgas asub väike ekraan, millel kuvatakse aku laetuse protsenti.

Võid valida endale sobiva mudeli – kas musta või valge ja 400-grammise seadme alati kaasa võtta, kui on oht, et ei jõua igal ajal laadimiseks seinakontaktide lähedusse.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.