Klicki 1000 soovitust

Varsti läheb jälle sulaks – kaitse oma tehnikat veekindla kotiga

Ongi käes need ajad, kui külmetab ja sulatab vaheldumisi. Kes käib kelgutamas, kes suusatamas, kes valmistub esimeseks kevadiseks paadimatkaks – kuid märtsi saabudes on oht oma mobiil või arvuti märjaks teha ka lihtsalt õue minnes. Selle ärahoidmiseks sobib hästi piisavalt kompaktne ning silmatorkavalt oranž veekindel Camlinki kott.

Camlinki veekindel kaheliitrine turvakott (hind 12,99 eurot) on ereoranž ja kokkukeritava otsaga (roll-top). Nii sulgub see alati õhukindlalt ja kokkupanek pole keeruline. Kott mahutab küll vaid kaks liitrit, kuid ongi sobiv just oma väiksema tehnika ja väärtuslike asjade pakkimiseks, mis niiskust ei kannata. Magamiskoti ja telgi jaoks mõeldud suuremad veekindlad kotid on võtmete ja mobiili jaoks liiga lohvakad.

Silmatorkav värvus on hea näiteks matkal või hämaral teel, et nii kotiomanik kui kott ise oleksid hästi märgatavad. See on oluline nii tee ääres kõndides kui ka näiteks suusatades või kelgutades, kui asjad kukkudes kuhugi metsa alla lendavad ja neid tuleb üles otsima hakata. Looduses torkab ereoranž välimus kohe silma.

Kotil pole ergonoomilisi kanderihmasid nagu matkakotil, kuid selle saab üles tõsta klõpsuga kinnikäivast rihmast, mis hoiab kinnirullitud kotisuud lahti hargnemast. Ka eskimod on just niimoodi oma varustust kaitsnud, et vesi ja lumi sisse ei pääseks. Kaheliitrisse Camlinki mahub lahedalt ära nutitelefon, rahakott, märkmik, võtmed ja muid väiksemaid, kuid olulisi asju, millel on looduses matkamise korral oht märjaks saada.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses