Veho Muvi – tohutu hulga lisadega täielikult veekindel seikluskaamera

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Seikluskaamera on seiklejale vajalik, sest kui trikki pole videosse võetud, siis pole seda Youtube´i ajastul olemas. Vaja on vastupidavat, korraliku kvaliteediga ning ohtrate lisadega seikluskaamerat, millega saaks igas olukorras kõik vajaliku pildile.

Klicki poes praegu 169,99 eurot (tavahind 299,99 €) maksev Veho Muvi K2 NPNG kaamera just selline ongi. Esiteks teeb see kvaliteetset Full HD videot 60 kaadrit sekundis ja 16 MP fotosid, teiseks on seadmega kaasas terve “kohvritäis” väärt lisasid, mida mõnele muule seikluskaamerale juurde ostes maksad rohkemgi kui on keskmine kaamera hind.

Vastupidavus on aga sel kaameral piisav ükskõik milliseks seikluseks, sest kaasas on ka vee- ja põrutuskindel korpus, millega võib sukelduda kuni saja meetri sügavusele. Muudest lisadest leiab veel kõikvõimalikud kiivri- ja lenksukinnitused, asjade kaasavõtmisekson mugav ja tugev karp, uduvastased padjad aitavad ära hoida kaamera läätsele vee kondenseerumise.

Lahtikäiva LCD ekraaniga on võimalik kasutada kaamerat kas kohe pilti vaadates või kui ekraan eemaldada, saab eriti kompaktse seadme, mida on mugavam kaasa võtta. Liikumisanduriga varustatud seade võib soovi korral hakata filmima just siis, kui liikumisandur tuvastab liikumise.

WiFi ühendusega saab kaamerat juhtida ja klippe vaadata ka mobiilist kuni 60 meetri kauguselt.

1500 mAh aku peab vastu neli tundi filmimist, aga kui tahad teha aegintervall-võtte ehk Timelapse´i, siis võib jaguda sellest näiteks pea kogu ööks.

Tõesti, Veho Muvi K2 kaameraga ongi kõik kaasas, mida ühe seikluskaamera juures vaja võib minna, mitte midagi ei pea enam juurde ostma. Komplekti kuuluvad seikluskaamera ise, LCD ekraan kaamerale, veekindel korpus (kuni 100 m), 2 veekindla korpuse tagumist kaant (kasutamiseks nii LCD ekraaniga kui ilma), 16 GB microSD mälukaart, vastupidav karp lisadele, 1500 mAh aku, USB-kaabel, statiiviadapter, kiivrikinnitus, lame kleebitav kinnitus, kumer kleebitav kinnitus, velcro kinnitus (peapaelale või randmepaelale), uduvastased padjad, randmepael jm. Haara kaasa nii nagu poest saad ja võid kohe seiklusi filmima minna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.