Klicki 1000 soovitust

Vererõhku saab ka käekellaga mõõta

Nuti- ja pulsikellad teevad kümneid erinevaid asju: mõõdavad samme, uneaktiivsust, põletatud kaloreid, pulssi, läbitud vahemaid jne, kuid mõnedel pulsikelladel on varustuses veel üks oluline terviseinstrument: vererõhumõõtja.

Forever SB-500 (hind 59,99 eurot) ongi selline aktiivsusmonitor-pulsikell, mis on ühtlasi ka vererõhukell. Selleks, et mõõta vererõhu ülemist ja alumist näitu, pole vaja enam õlavarre ümber pitsitavat rihma, kellad mõõdavad vererõhku hoopis teistmoodi.

Pulsikelladel pole selleks eraldi andurit, pulsiandur saab ka vererõhuga hakkama. Vastav tarkvara oskab loetud signaali niimoodi töödelda, et sealt saadakse kätte vererõhunäidud.

Muus osas on Foreveri kell sarnane paljudele teistele pulsikelladele, sisaldades kõiki hädavajalikke tervisefunktsioone ja ka kontoriinimestele olulist teadete edastamist telefonist diskreetsel, vibreerival moel.

Forever SB-500 sobib oma disainilt samahästi nii sportlasele kui ärikasutajale, see ühendub nutitelefoniga üle Bluetoothi ja näitab päeva jooksul kulutatud kaloreid, unetsükleid ja -aega, vererõhku, vere hapnikuküllastumist, pulssi, veetarbimist (tuleb ise sisestada), vahemaad.
Nutikas randmeseade on veekindel (IP67, lausa sukelduma minna ei saa), ühildub Android 4.4+ või iOS 8+ operatsioonisüsteemidega, pakub värvilist ekraani ja võib töötada ka mobiilikaamera kaugpäästikuna. Äratuseks saab valida vaikse vibreerimise, mis teisi üles ei aja.

105 mAh aku kestab 4-5 päeva ja see on värvilise OLED-ekraaniga aktiivsusmonitori kohta üsna hea näitaja.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.