Klicki 1000 soovitust

Võimas veekindel kõlar AQL Dazz paneb lombid värelema

Õues saab olla iga ilmaga, vajalik on vaid õige varustus. Ja kui õues ei saa olla, siis on ka toas või basseinis IP67 veekindlusstandardile vastavast 30-vatisest Bluetooth-kõlarist kasu.

AQL Dazz (hind 79,99 eurot) Pakub kõiki peokõlarile olulisi omadusi: suurt võimsust (30 W), veekindlust (täielikult vee- ja tolmukindel, võib vette kukkuda) ning RGB LED-efekte. Lisaks on korpus kummise kattega, et taluda lööke ja peita kriimustusi.

Kõlaril on võimsad sisemised elemendid bassi jaoks ning kui tahad kokku panna stereopaari, siis kaks seadet saabki omavahel nii ühendada, et ühest tuleb vasak, teisest parem kanal. Juhendis on kirjas, milliseid nuppe selleks vajutada.

Küljel on veel kummised nupud helivaljuse reguleerimiseks, muusika juhtimiseks ja sisse-välja lülitamiseks, paaritada saab kontaktivabalt NFC-ga ehk lühiväljasidega telefoni vaid kõlari lähedale tõstes.

2500 mAh suurune aku mängib muusikat 5 tundi ja on ootel 24 tundi. Sisseehitatud mikrofoniga saab ka kõnesid vastu võtta, kõneaeg on kuus tundi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.