Klicki 1000 soovitust

Võta kasvõi kaks: ACME veekindlad kõlarid saab ühendada stereoks

Suvised basseinipeod on läbi, kuid veekindla kõlari võib edukalt õue kaasa võtta isegi nüüd, sest see on ka täielikult lörtsikindel.

ACME PS407 (hind 29,99 eurot ehk praegu poole hinnaga) on väljas kasutamiseks ideaalne, sest selle aku kestab 25 tundi ning korpus on veekindel, kuna vastab kestvusstandardile IPX7. See tähendab, et kõlar võib lausa vette kukkuda ja sellest ei juhtu midagi.

ACME kõlar pole küll väga suur, kuid sellest hoolimata mängib päris kõlavalt basse. Seda tekitab 44,45 mm läbimõõduga suur kõlarielement. Kaasas kanda on ka mugav, sest kesta kaitseb kummine korpus, olemas on kanderihm ning kõlar on varustatud veekindlate nuppudega, millega muusikat juhtida. Mobiilist aga saad vaadata aku laetust, kui mobiili operatsioonisüsteem seda toetab.

Kuna kõlar on praegu saadaval poole hinnaga, siis avaneb hea võimalus osta neid kohe kaks korraga, sest ACME PS407 on varustatud True Wireless Sound tehnoloogiaga. See lubab kaks seadet ühendada üle Bluetoothi stereopaariks ühe nutiseadme külge – üks mängib vasaku, teine parema kõlarina. Lisaks muidugi kahekordistub ka helivõimsus.

Sel mudelil on veel olemas sisseehitatud mikrofon, seega töötab ka käed-vabad seadmena mobiilikõnedele vastamiseks. Kui kuulad kuskil muusikat, siis saad samal ajal ka helistajaga rääkida ning ei pea telefoni haarama.

Aku laeb 25-tunnise tööaja kohta ülikiiresti – kõigest kolme tunniga on täis. Seega pole vaja pikalt oodata, et järgmine kord välja minna.

Vaata lähemalt, milleks ACME PS407 võimeline on sellest videost:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.