Klicki 1000 soovitust

Xiaomi M365 või hoopis M365 Pro – kumb neist populaarsetest mudelitest valida?

Maailma üks populaarseimatest elektritõukekatest on Xiaomi M365, kuid sellel on ka Pro-versioon. Vaatame, mida see juurde annab ning miks need mõlemad on maailmas nii hinnatud.

Xiaomi M365 (hind 399,99 eurot) on saadaval nii musta kui valgena. Selle klassikalise äratuntava detailina ulatub lenksuposti juurest rattani punane kaabel, mis kannab akust elektritoite rattamootoriteni. Nii tavaline mudel kui ka Pro on selle detailiga, mida mõned aga peavad puuduseks, sest iga väljaulatuv kasutamiseks otseselt mittevajalik komponent võib kuhugi taha kinni jääda ja katki minna. Samas see sõitmisel ei sega ning tundub üsna vastupidav.

Kuid lisaks sellele detailile on X365 mõlemad mudelid kergesti äratuntavad ka stiilse disainiga ning aku on neil nii osavalt ära peidetud, et tõukeratas ei paistagi välimuse poolest elektriline, kui tavalisest paksemad ja suuremad rattad välja arvata.

Kui tahad kergemat ja kompaktsemat ning muidugi ka odavamat, siis on klassikalisel M365-l eelis, sest Pro mudel on oluliselt raskem (ja kallim). Seega on M365 mudelit kergem kaasa võtta ja auto pagasiruumi või keldrisse hoiule panna.

Selle elektritõuksi aku kestab kuni 30 km, maksimaalne kiirus on 25 km/h ja kaalupiirang kuni 100 kg (sama kaalupiirang ja tippkiirus on ka Pro mudelil).

Xiaomi M365 Pro (hind 509,99 eurot) õigustab oma kallimat hinda suurema akuga, millega ühe laadimisega võib jõuda 45 km kaugusele, mis on 15 km rohkem kui M365. Seega, kui sul on töö ja kodu või muude oluliste kohtade vahel pikem vahemaa, mida vaja päeva jooksul läbida, on Pro mudelil selge eelis. Mitmed testid näitavad, et ka mäest üles veab M365 Pro mudel paremini kui nõrgema mootoriga M365.

Pro mudeli võiksid valida ka siis, kui eelistad suuremat seisulauda. M365 Pro seisulaud on mitte-Pro mudelist 5 cm pikem ja 1 cm laiem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.