Yoga Book 9 – isemoodi sülearvuti, mis toob ulmetehnoloogia koju kätte

Palju on räägitud igasugustest kahe ekraaniga ja klaviatuurivabadest seadmetest ning messidel on neid juba aastaid tutvustatud, kuid Lenovol on üks selline olemas. Igaüks saab selle endale töö- ja mänguvahendiks valida.

Lenovo Yoga Book 9 13 (hind 2299 eurot) on nimelt kahe ekraaniga, mõlemad 2,8K eraldusvõimega (2880×1800 pikslit), puutetundlikud ja 13,3-tollise OLED-paneeliga. Need pakuvad veel 100% DCI-P3 värvispektri katvust, DisplayHDR True Black 500 ja Dolby Visioni tuge, selget ja detailset pilti. Kaasa tuleb ka Lenovo Digital Pen 3 puutepliiats.

Lenovo Yoga Book 9 pakub täiesti uusi viise töötamiseks, loominguks ja mõngimiseks. kahte ekraani saab erinevatel viisidel paigutada: 360-kraadiste hingede abil keerata tahvliks, telgiks või avada tasapinnaliselt ja kasutada kaks korda suurema ekraanina näiteks lisaklaviatuuri ees laual nagu monitoriga arvutit.

Seade on mõeldud nõudlikumale ärikasutajale, kuna pakub Intel Evo platvormi jõudlust. Selle tagab Intel Core i7 kiire protsessor ja Intel Iris Xe graafika.

Lenovo AI Engine+ aga aitab kogu arvuti süsteemidel tehisaru abiga sujuvalt töötada ning optimeerib jõudlust ja aku tööaega kasutaja tööharjumuste põhjal.

Kõige selle juures on kahe puuteekraaniga masin jäänud ülikergeks, kaaludes vaid 1,38 kg ja õhukeseks (15,95 mm).

Yoga Book 9-ga on kaasas Bluetooth-klaviatuur, origamil põhinev alus ja Lenovo Precision Pen. Klaviatuuril on skandinaavia paigutus.

Kellele Yoga Book 9i Gen 9 on mõeldud?

See sülearvuti on mängumuutja üsna mitmes valdkonnas:

  • Loomeprofid: disaineritele, illustraatoritele, video töötlejatele, kunstnikele ja teistele loomingulistele inimestele pakub Yoga Book 9 kahe ekraaniga paigutus täiesti värsket lähenemist projektidele ning uutmoodi kogemust.
  • Äriprofid: mitme ülesande täitmine saab uue tähenduse Yoga Book 9i kahe puuteekraaniga. Töötada võib graafikute ja tekstidega samaaegselt, ühes aknas vestelda, teises aknas teisel ekraanipoolel aga teha näiteks videokõnet.
  • Innovaatorid ja tehnoloogia varajased kasutajad: kui plaan on olla tehnoloogia esirinnas, on Yoga Book 9 hea tööriist katsetamaks täiesti uusi tarkvaralahendusi, mis kahe puutepinna eelist paremini ära kasutavad. Lisaks on arvutil ka väga silmatorkav disainilahendus.

Sülearvuti justkui tulevikust

Kui oled valmis tõeliselt uuenduslikuks sülearvuti kogemuseks, siis tasub vaadata just Lenovo Yoga Book 9 poole. See mitte ainult ei sobi tavaliste sülearvuti vajadustega, vaid annab ettekujutuse, kuidas me tulevikus võiksime hakata arvuteid kasutama.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.