4 asja, mis mõjutavad digirändurite argipäeva

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Digiränduri elustiil ei pruugi igaühele sobida, kuid sellel võivad olla ka omad boonused. Mõne jaoks võib rändav eluviis pakkuda põnevaid väljakutseid, kuid teise jaoks ebameeldivaid üllatusi. ETurboNews on kirja pannud mõned teemad, millega digirändurina kindlasti arvestama peaksid.

Ükski päev pole rutiinne

Digiränduri elu tähendab sisuliselt igasuguste rutiinide puudumist. See puudutab nii eraelulist kui ka tööalast rutiini. Palju on reisimist ja kolimist, mis võib väsitavaks muutuda.

Samuti pole 8-st 5-ni tööd, mille eest paljud diginomaadluse juurde pöördujad eemale püüavad saada. Tegelikkuses on aga teatavad rutiinsed tegevused head just tööülesannete järjekorda seadmisel ja korra loomisel.

Paljud ei võta sind tõsiselt

Digitaalseid nomaade ei kiputa tõsiselt võtma, kuna paljudele on jäänud mulje, et tegu on puhtalt ringi reisimise ja uute paikade avastamisega. Isegi kui see väide ümber lükata, ei taheta uskuda, et ka digiränduri tööga kaasnevad pinged ja tähtajad, milleks töö peab olema tehtud.

Digiränduri elu võib olla üksildane

Kuigi rändamine võib olla äge, kipub see diginomaadina olema üksildane tegevus. Kunagi ei tea, millal on tarvis uute tööülesannete täitmiseks mujale liikuda ning nii on püsivate suhete loomine keeruline.

Söögikorrad kipuvad ebatervislikud olema

Enamasti on selle taga just ettearvamatu elu- ja töökorraldus. Kindla päevaplaani puudumisel ei pruugi olla võimalik trenni teha ning toidukordade aega planeerida. Hotellides elades pole aga võimalik alati enda soovide ja kellaegade järgi toitu valmistada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.