LeapINi blogi

5 soodsat linna, mida iga digirändur külastada võiks

Digiränduri jaoks on lisaks põnevate sihtkohtade külastamisele olulised ka soodsad elamis- ja olmekulud. Väga paljud maailma linnad pakuvad häid võimalusi digitaalsete nomaadidele, kuid siin on valik kohtadest, kuhu esmajärjekorras tasuks suund võtta.

Canggu, Indoneesia

See Bali linn peaks olema ihaldusväärseks sihtkohaks kõigile digiränduritele. Madalatele elamiskuludele lisandub ka hea internetiühendus ning suur hulk koostöötamise kontoreid erinevates hinnaklassides.

Olenevalt peatuse pikkusest võivad keskmised kuised kulud Nomad List lehe andmetel jääda vahemikku 750 – 1170 eurot kuus. Siia sisse on arvestatud ööbimine, söögikorrad ning muud vajalikud igapäevased kulu.

Lisaks soodsatele tingimustele pakub kohalik loodus ka hingematvaid vaateid ning sooja kliimat.

Medellin, Kolumbia

Medellin on hea valik neile, kes soovivad tööd teha samas ajavööndis USA-ga. Lisaks paljudele koostöötamise kontoritele pakuvad paljud kohvikud tasuta wifi ühendust ning lisaks sellele on ka ühistranspordi võrgustik igati eeskujulik hõlbustamaks igapäevast liiklemist.

Igakuiste kulutuste tarbeks võib keskmiselt arvestada 700 kuni 1040 eurot.

Ho Chi Minh, Vietnam

Tõenäoliselt on see koht, mis pakub digitaalsele rändurile kõike, mida võiks vaja minna. Tugevale digirändurite võrgustikule lisanduvad ülisoodsad elamiskulud ning maitsev toit.

Siit leiab ülisuure valiku interneti ühendusega kohvikuid, sooja kliima ning ka kohalikke vaatamisväärsusi, mida vabadel momentidel külastada.

Keskmised igakuised kulud võivad kuni kolme kuulise peatumise korral jääda 900 euro juurde kuus, pikemal peatumisel aga umbes 660 euro kanti.

Chiang Mai, Tai

Populaarne koht Aasiasse suunduvate digirändurite seas on ka Chiang Mai. See pole turistide poolt veel ülemäära hõivatud ning pakub digirändurile soodsaid elamisvõimalusi.

Kuna koht on populaarne just digitaalste nomaadide seas, leiab siit lisaks soodsatele olmekuludele ka piisavalt võimalusi teiste ametivendadega suhtlemiseks ning mitmeid võimalusi töö tegemiseks.

Sarnaselt Ho Chi Minhile, on ka siin keskmised kuised kulud vahemikus 650 – 940 eurot.

Eesti

Paljud digirändurid otsivad soodsaid kohti just euroopas peatumiseks. Kui tavaliselt soovitatakse neile Budapesti ja Krakowit, siis tegelikult suudame ka meie neile võrdväärset konkurentsi pakkuda. Samaväärsed üürihinnad ja interneti hea levik teevad ka meist igati ihaldusväärse sihtkoha digitaalsetele nomaadidele.

Tasuta wifi võrgud ning populaarsus välismaalaste seas on kindlasti eelnevale heaks boonuseks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.