LeapINi blogi

Kust digirändurina parimad reisidiilid üles leida?

Digirändurite üheks eripäraks on pidev reisimine ja võimalus maailma eri paiku avastada. Aga tihtilugu ei ole see just odav lõbu. Õigeid kanaleid ja vahendeid kasutades võib aga väga soodsaid reisidiile leida, kui vaid otsida oskad.

Momondo

See leht on hea koht, mille kaudu erinevate sihtkohtade hindasid võrrelda. Momondo kuvab ülevaatliku ajagraafiku, millelt saab mugavalt hinnainfot vaadata ja omale sobivalt muuta.

Kes tahab, saab kasutada ka „lenda kuhu iganes“ funktsiooni – selle abil on võimalik kaardilt kohe näha, kuhu parajasti soodsaid pileteid pakutakse

Hopper

Hopper on saadaval rakendusena ja see võimaldal kiirelt liikvel olles soodsaid lennupileteid leida. Üheks nende trumbiks on võimalus salvestada erinevaid marsruute ja lasta rakendusel sellel silma peal hoida. Kui hind odavneb, annab Hopper sellest teada ning võimaldab otse läbi rakenduse pileteid soetada. Samuti leiab siit ka erinevaid hotellipakkumisi.

Trip.ee

Trip.ee sait on hea kahe asja pärast. Esiteks pakub see regulaarselt soodsaid diile nii lendudele ning annab soovitusi ka heade majutuskohtade osas.

Teiseks on neil olemas oma foorum, kus vajadusel teised kasutajad aitavad nõu ja jõuga ning jagavad kasulikku infot ja nippe erinevate sihtkohtade osas.

Lennufirmade sooduspakkumised

Teinekord tasub külastada ka erinevate lennufirmade kodulehti, sest ka nemad teevad aegajalt soodsukampaaniaid. Eriti kasulik on silma peal hoida odavlennufirmadel nagu Easyjet ja Wizzair – kampaania korras võib sealt mõnedesse sihtkohtadesse lennata vähem kui 10 euroga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.