Miterassa blogi

5 head Apple Airpodside alternatiivi, mis pakuvad omas nišis midagi enamat

Apple´i Airpodsid on väga populaarsed ja mugavad kõrvaklapid, aga kui soovid odavamat, sportlikumat, teist värvi või just sinu kõrva jaoks kohandatud juhtmevabasid mudeleid, siis tuleb ka teiste tootjate poole vaadata. Siin on mõned alternatiivid, mida tasub kaaluda.

Sony WF-1000XM3 – kuula vaid seda, mida tahad

Uued Sony mürasummutavad, kõrvasisesed, juhtmevabad ning laadimiskapsliga kõrvaklapid WF-1000XM3 on neile, kes tahavad kvaliteetset mürasummutust nii pikkadel reisidel kui kärarikkas avatud kontoris. Sony on mürasummutusega toodete tipptegija ja kapsliga laetavad juhtmevabad klapid on selles klassis ühed parimad.

Kõrva istuvad need mugavalt, sest Sony uue põlvkonna toode on parema disainiga, arvestades täpselt kõrva kuju.

Magnetkinnitusega laadimiskapsliga saab juhtmevabadele klappidele juurde anda kokku 24 tundi energiat, ühe laadimisega suudavad kõrva käivad kuularid vastu pidada kuni 6 tundi. Kiirlaadimisega saab kümne minutiga juurde kuni 90 minutit kuulamisaega.

Bose Soundsport Free – sportlikule kasutajale

Kui oled sportlik ning vajad juhtmevabasid kõrvaklappe trennis, väljas jooksmas käies või muid aktiivseid tegevusi tehes, siis Bose Soundsport Free on mõistlik valik.

Bose juhtmevabad klapid püsivad väga hästi kõrvas isegi siis, kui tegeleda on vaja liikumist nõudvate spordialadega – spetsiaalne kõrvakinnitus on erikujuline, mis hoiab kuulareid paigal, kui hüppad ja jooksed. Samal ajal saab kõnedele vastata, sest Bose klappidel on sisseehitatud mikrofon. Kaasas on mugav laadimiskapsel, mis annab klappide lisaks viietunnisele tööajale juurde veel kümme tundi ehk kaks laadimiskorda, kui ühendad kuularid laadimiskapslisse. Karbi teine ülesanne lisaks laadimisele on kaitsta klappe  siis, kui neid ei kasuta, nii ärakadumise kui katkimineku vastu.

Bose Soundsport Free´ga saad kvaliteetselt muusikat kuulata igas olukorras, trenni või ekstreemsporti tehes ei pea leppima kehvema helikvaliteediga. Kui helivaljust on vaja reguleerida, siis saab seda teha kummikattega kaetud selgelt tajutavate nuppudega. Funktisooninupuga aga võib kõnedele vastata ning lugusid vahetada.

Bose toodet iseloomustab oma väiksuse kohta üllatavalt mahlakas ja võimas bass.

JBL Reflect Flow – kui vajad eriti pikka mängimisaega

JBL Reflect Flow juhtmevabad laadimiskapsliga klapid on samuti sportlikumale kasutajale, kuid lisaks pakuvad rekordihõngulist aku kestvust – 10 tundi klappidel endal ja koos laadimiskapsliga lisaks veel 20 tundi. Kokku seega 30 tundi, mis tähendab juba tõelist kestvussportlase tulemust.

Tegemist on täiesti veekindla korpusega, mis vastab IPX7 standardile ja sellega võib kasvõi ujuma minna.

Sennheiser Momentum True Wireless – kui hindad heli tippkvaliteeti

Sennheiseril on juhtmevabad kõrvasisesed klapid Momentum True Wireless, mis sobivad neile, kes tahavad mobiilset, aga väga hea helikvaliteediga muusikaelamust. Lisaks pakub Sennheiser tervet hulka lisavõimalusi, mida komplektina on teiste tootjate seadmetest raske leida.

Kõigepealt saab nende klappidega kõnesid vastu võtta ja et kvaliteet oleks ideaalne, kasutatakse spetsiaalset kahe mikrofoni süsteemi, mis elimineerib müra ja saadab teisele kõne osapoolele puhta heli.

Mikrofonid tegelevad ka müra valikulise või täieliku summutusega. Saad ühe vajutusega lasta taustahäältel näiteks tänavaliikuluses läbi kostuda või kõik kõrvalised helid summutada. Juhtida saab seda puutetundlike pindadega.

Apple Airpods Pro – kui tahad jääda Apple´ile kindlaks, kuid otsid vastupidavamat

Airpodside alternatiiviks võivad olla ka Airpodsid, kuid seekord peame silmas hoopis uusi Airpods Pro klappe, mille Apple hiljuti välja tõi ja mis on heaks sportlikuks alternatiiviks klassikalistele Airpodsidele.

Tavalised Airpodsid ehk Apple´i juhtmevabad kõrvasisesed klapid laadimiskapsliga pole veekindlad, kuid sportimiseks võid kasutada uusimat IPx4 standardile vastavat niiskuskindlat Airpods Pro mudelit, mis on lisaks ka aktiivse mürasummutusega. Parandatud on kõrvas püsivust ja lisatud spetsiaalsed otsikud, aku kestab Pro mudelil 5 tundi, koos laadimiskarbiga saab tööaega kuni 24 tundi.

Vaata kõiki pakkumisi T1 Mall of Tallinna 1. korrusel asuvast MySound2Go salongist või e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.