Miterassa blogi

5 kõlarit, mis annavad peole värvi juurde

Need viis kõlarit, mida saad igale poole juhtmevabalt kaasa võtta, on lisaks heliallikale varustatud ka LED valgusega. Seega võid anda muusikale juurde ka värve, mis parema peomeeleolu loovad.

JBL-i ja Sony kõlarid, mis muusikale värve ja valgust juurde teevad, sobivad väga erinevateks pidudeks ja meeleoludeks – alates suurest ja lärmakast kokkusaamisest kuni maheda ja romantilise olenguni. Värvimuusika kaasaskantava kõlari juures on nagu kõik-ühes peomasin: mängida saab nii muusikat kui ka luua lavavalgust, akudki kestavad kõigil seadmetel kogu peo ka valgust kasutades.

JBL Pulse 4 – muusika, mida saab näha

Äsja välja tulnud JBL-i värvimuusikaga kõlar Pulse 4 on üliefektne: silindrikujulise korpuse ümarad küljed on üleni kaetud LED-ekraaniga, mis plingib erinevates värvides muusika taktis ja etteantud programmide järgi. Show on nähtav igas suunas.

Aku peab sel kõlaril vastu kuni 12 tundi. IPX7 standard lubab ka lausa vette minna ja heli levib 360 kraadi igas suunas samamoodi, nagu valgusefektid.

Partyboost´iga võib ühendada kaks JBL-i kõlarit stereoks või rohkem kõlareid ühiseks süsteemiks, mis viivad muusika igasse saalinurka.

Sony SRS-XB22 – väike, aga tubli

See väike ja soodsa hinnaga kõlar on varustatud LED-ribaga, mis heidab ümbusse erinevates vikerkaarevärvides valgust. Korpuste värvivalikus on lisaks mustale veel ka punane, roheline, hall ja sinine.

Extra Bass tehnoloogiaga teeb väike seade võimsat bassi, on veekindel (vastab IP67 standardile) ja lubab läbi sisseehitatud mikrofoni ka mobiilikõnesid käed-vabana vastu võtta.

Valgusriba kõlari esipaneelil on küll kitsas ja midagi eriti ei valgusta, kuid efektne, kui pidu on koondunud seadme ümber. Lisaks leiab pimedas selle seadme lihtsalt üles. Kõlar on hea väikesteks intiimseteks pidudeks ja romantikaks.

Aku kestab 12 tundi, nutiseadmega on lihtne paaritada lähiväljaside ehk NFC abiga.

Sony SRS-XB32 peab vastu terve ööpäeva

See Sony kõlar peab akuga vastu koguni 24 tundi ehk terve ööpäeva. Kui kasutad vaid õhtuti või mingi osa päevast, saad kaasa võtta mõnele pikemale reisile või matkale.

Kõlaril on kitsas valgusriba LED-tuledega, mis annavad muusikale juurde valgusefekte. Ka sel mudelil on käed-vabana mobiilikõnede tegemise võimalus. Korpus pakub veekindlust IP67 standardile vastavalt.

Sony SRS-XB41 – patsuta ja raputa

Kui tahad oma veekindlat kõlarit juhtida nupuvabalt, siis SRS-XB41 töötab ka patsutuste ja raputustega. Näiteks võid kõlarit koputades tekitada erinevaid helisid: trummipõrinat, kraapimist, kopsimist, lehmakella kolinat jne. Lisaks mitmevärvilisele valgusribale on valgusefektidest veel kõlarielementide juures olemas võre taga asuvad eredad valgusallikad, mis võivad tekitada stroboskoobiefekti.

Ka selle seadme aku kestab 24 tundi, seega ei peagi olema väga seinakontakti lähedal, vaid võid kõlari ka matkale ja pikemale ringreisile kaasa võtta.

Sony GTK-XB60 – veel suurem kui välja paistab

Suur Sony bassikõlar on küll raske, kuid võimalik siiski näiteks auto pagasiruumis igale peole kaasa võtta. Isegi sellistel pidudel, kus seinakontakti pole käepärast, mängib suur kõlar akutoitega kuni 14 tundi. Lisaks valgusribale on kõlaril võimas ere klubivalgustus, seega saad selle ühe seadmega püsti panna täiesti korraliku peo ilma muid lisaseadmeid kasutamata. Kaks Subwooferit ja bassielemendid tagavad võimsa ja mahlaka heli.

Vaata kõiki kõrvaklappide ja kõlarite pakkumisi T1 Mall of Tallinna 1. korrusel asuvast MySound2Go salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.