Miterassa blogi

50 tundi puhast bassi: JBL-i uued kõrvaklapid mängivad enam kui paar ööpäeva

JBL tõi sel sügisel välja oma uued juhtmevabad kõrvaklapid JBL Tune 710BT, millel aku tööaeg on nüüd 50 tundi ehk paar ööpäeva järjest saab kuulata puhast muusikat selge bassiga.

Uue mudeliga on loomulikult kaasas JBL-i Pure Bass Sound, mis toob bassid puhtamalt ja selgemalt esile ning sobib seega just neile kuulajatele, kes bassirohket muusikat kuulavad, kuid mitte ainult.

Uued klapid on korraga juhtmevabalt ühendatavad kuni kahe seadme külge, seega saab näiteks ühest muusikat kuulata ja sujuvalt teisest seadmest kõne vastu võtta. Juhtmevaba ühendus käib üle Bluetooth 5.0.

Kui siiski 50 tunnist jääb väheseks või läks meelest akut laadida, saab klappidega ühendada ka kaabli ning kuulata 3,5 mm pesast juhtmega ühendusega edasi nii palju, kui tahad. Kui uuesti laadimispesa juurde jõuad, saab viie minuti laadimisega juurde 3 tundi lisaaega. Täiesti täis saab aku laetud kahe tunniga.

Reisile võtmiseks käivad sangad mugavalt kokku ja Tune 710BT uudismudel võtab niimoodi reisikotis üsna vähe ruumi.

Mikrofoniga saab vastata nii kõnedele kui juhtida häälkäsklustega virtuaalset assistenti – toetatud on Siri, Alexa ja Google Assistant. Nuppudega saab samuti juhtida – juhtnupud asuvad parema klapi äärel.

Septembris esitletud uued JBL-i mürasummutavad kõrvaklapid on saadaval Miterassa poest. Lisaks mustale saab valida ka valge mudeli.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.