Miterassa blogi

7 paari kõrvaklappe, mis sobivad ideaalselt pühadeks kingikotti

Õige kingi leidmine ei pruugi olla lihtne ülesanne. Miterassa e-poes ootab sind aga suur valik tehnikatooteid, mis sobivad igasse kingikotti. Kui otsid kõrvaklappe, siis alusta nendest soovitustest.

BuddyPhone Waves

Pere kõige väiksematele on hea valik BuddyPhone Waves kõrvaklapid. Tänu väänamis- ja painutuskindlale materjalile peavad need vastu ka kõige tugevama lapse käes. Samuti on kasutatud allergiavastast pealispinda, et kõrvaklapid ka väikelastele ohutud oleksid.

Pisiperele valmistavad kindlasti rõõmu ka kleebised, millega klappidele isikupära lisada. Mugavaks kaasaskandmiseks on olemas eraldi kandekott ning soovi korral saab klappe kokku panna ja nende suurust reguleerida.

Aku kestab klappidel kuni 24 tundi ja StudyMode õpperežiim võimaldab inimkõne muusika taustalt selgelt esile tõsta.

Sony WF-C500

Need Sony klapid on kerged ja väikesed, isikupära saad aga lisada ägedate värvidega. Ilma juhtmeteta klappidest saad muusikat nautida igal pool, kus parajasti viibid, ning tänu Bluetooth 5.0 ühendusele ei pea sa ka katkestuste pärast muretsema.

Elu teeb nende klappidega mugavaks IPX4 standardile vastav pritsme- ja higikindlus. Aku vastupidavuseks on ühe laadimiskorraga kuni 10 tundi, aga karp lisab sellele veel sama palju.

Sony WH-CH710N

Kui eelistad kõrvapealseid klappe, mis eelarvesse suurt auku ei löö, vaata WH-CH710N mudeli poole. Lisaks heale helile ja juhtmevabale kasutusele pakuvad need ka mürasummutust, mis aitab taustahelisid minimeerida.

Aku peab neil klappidel vastu lausa kuni 35 tundi ning mis eriti tore – 10-minutiline laadimine annab 60 minutit kasutusaega.

Bose Sport Earbuds

Kõikidel spordisõpradel tasub kiigata Bose Sport kõrvasiseste klappide poole. Spetsiaalsed silikoonist otsikud on loodud maksimaalset püsivust silmas pidades ning need ei kuku kõrvast välja ka intensiivse treeningu ajal.

Bose kõrvaklappidel on IPX4 pritsme- ja higikindlus ning neid saab juhtida puutetundlikult otse klappide pealt. Aku kestab 5 tundi, karp lisab veel 10 juurde. Ja kui on vaja, saad 15-minutilise laadimise järel kaks tundi kasutust.

Bose QuietComfort Earbuds

Nende klappide eeliseks on väike kuju ning võimas mürasummutus. Tänu sellele saad nautida oma lemmikmuusikat ilma väliste segajateta ja soovi korral kiire puudutusega klappidel mürasummutuse režiime vahetada.

Heliseadete muutmise teeb mugavaks Bose Music rakendus ning kindlustunnet lisab IPX4 pritsme- ja higikindlus.

Ühe laadimiskorraga kestab aku kuni 6 tundi ning laadimiskarp lisab sellele veel 12 tundi. Kiirlaadimisega saad 2 tundi kasutusaega kõigest 15 minutiga. Soovi korral on võimalik klappe laadida ka juhtmevabalt.

Sony WH-1000XM4

WH-1000XM4 kõrvapealsed klapid on eelmise põlvkonna tippmudel, kuid sellest hoolimata endiselt tasemel. Need pakuvad väga efektiivset mürasummutust tänu spetsiaalsele protsessorile, mis oskab väliseid helisid minimeerida. Soovi korral saad ümbritsevad taustahelid ka esile tõsta.

WH-1000XM4 klapid pakuvad väga kvaliteetset helipilti ja Hi-Res Audio kõrge eraldusvõimega heli tuge. Heli saad mugavalt seadistada Headphones Connect rakenduse kaudu. Kõrvaklappidele on sisse ehitatud ka mikrofon telefonikõnede jaoks ning klappe saab juhtida puutetundlikult.

Aku kestab laadimiskorraga lausa 38 tundi, kui kasutada mürasummutust, siis kuni 30 tundi. Tänu kiirlaadimisele saab aga 10 minutiga juba 60 minutit kasutust.

Bose QuietComfort 45

Teine väga hea valik vaikusearmastajatele on Bose QuietComfort 45 kõrvapealsed klapid. Bose klappidel on olemas eraldi režiim, millega saad nautida lihtsalt vaikust. Teadliku režiimiga saad aga kuulata ka ümberkaudseid helisid selgemini, samal ajal kui oma lemmikmuusikat naudid.

Klappe saab mugavalt kokku klappida ning nendega tuleb kaasa spetsiaalne kandekarp. Aku peab vastu kuni 24 tundi ja kiirlaadimine võimaldab 15 minutiga lisada 3 tundi kasutusaeg.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.