Miterassa blogi

AfterShokzi luujuhtivusega juhtmevabad klapid lasevad kõrva ka ümbritsevad helid

Juhtmevabad kõrvaklapid AfterShokz OpenMove on pisut teistsugused kui paljud tavalised kõrvaklapid, sest need ei sulge sinu kõrva kuulmekäiku ega kata kõrvu üleni polsterdatud kuularitega. Nii-öelda kõrvad-vabad luujuhtivusega klapid saadavad heli pealuu kaudu kõrva sisse, jättes kõrvad vabaks ümbritsevate helide kuulamisel. Selliste klappidega on hea liikuda näiteks õues trenni tehes või tänaval kulgedes.

Luujuhtimisega klapid toetavad end kõrva ees asuvale luule ning saadavad vibratsiooni pähe, mis omakorda on tajutav kõrvaga. Lisaks sellele, et saad tänaval turvaliselt ümbruse liiklushääli kuulda, on selline tehnoloogia hea ka neile, kelle kõrvakuulmine on muidu kehvavõitu. Samuti saab niimoodi kasutada mitmeid kõrvaklappe korraga, kuna luujuhtimisega klapid jätavad kuulmekäigu vabaks. Kärva sisse võib pista mõned teised kõrvasisesed klapid.

AfterShokz OpenMove´i klapid toetuvad kõrvadele ja on kuklataguse sangaga. Ega palju muid konstruktsioonilisi variante polegi vastu luud püsivate klappide paigal hoidmiseks – kõrva need ei käi ja niisama ju pähe ei kinnitu.

Klapid on IP55 standardile vastavalt veekindlad (taluvad higi, niiskust ja pritsmeid näiteks jooksmisel ja trennis), akud kestavad 6 tundi ja on laetavad USB C kaabliga. Nutiseadmega ühenduvad klapid üle Bluetoothi. Kõnedele saab vastata sisseehitatud mikrofoniga.

Klapid on head veel ka Podcastide ja audioraamatute kuulamiseks, selleks on olemas vastav ekvalaiseri seadistus. Klappidest saab kõnesid vastu võtta ja muusika pausile panna või seda jätkata.

AfterShokz on maailmakuulus bränd just luujuhtimisega jooksukõrvaklappide seas, seega on see bränd omas valdkonnas tunnustatud ja kvaliteetne. Kõrvaklapid on saadaval Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.