Miterassa blogi

Beats Studio3 – kõrvaklapid, mis kuulavad koos sinuga ja eemaldavad müra

Beats on heliseadmete firma, mille lõid räppar Dr. Dre ja muusikaprodutsent Jimmy Iovine ning mille ostis mõned aastad tagasi kolme miljardi dollari eest ära Apple. Nii võib tuntud brändi ajaloo kõige lühemalt kokku võtta. Ilmselt muusik ja plaadiprodutsent teadsid täpselt, milliseid kõrvaklappe on vaja hea muusika kuulamiseks ning Apple, selle asemel, et ise hakata tootma selliseid, otsustas hoopis hea asja ära osta, kui see juba olemas oli.

Praeguseks on Beats arenenud Apple´i suunamisel suurte hüpetega edasi ning pole mingit kahtlust, et ka Studio3 juhtmevabad kõrvaklapid on just need, mida ostaksid nii Apple´i fännid kui ka kõik teised, kes tahavad lihtsaid ja mugavaid vahendeid hea muusika kuulamiseks.

Beats Studio3 klappide puhul tuleb aga arvestada, et Apple´ile omaselt ei pakuta tohutut hulka lisavõimalusi ja seadistamist, vaid head ja lihtsat toodet läbimõeldud disainiga. Just seda need klapid ongi.

Juhtmed on mobiilse kasutaja jaoks eilne päev, seega ühed korralikud muusikaklapid peaksid olema juhtmevabad. Samuti tahab reisiv kasutaja kuulata vaid oma muusikat, mitte ümbritsevat melu – Beats Studio3 on varustatud selleks adaptiivse mürasummutusega.

Selleks kasutatakse tarkvaralist müraeemaldust spetsiaalse mikrokiibiga, mis analüüsib helisid 50 000 korda sekundis. Nii saab nutikalt eemaldada kõik helid, mis tüüpiliselt kuulamist takistavad – tänavamüra, inimkõne, mootorite mürina jne. Kõrvaklapid kuulavad koos sinuga nii muusikat kui väljas toimuvat ja mikrokiip paneb kokku tulemuse, mis kõrva jõuab – puhta muusika.

Apple´i W1 kiip aitab ühendada klapid oma Apple´i seadmetega ühe nupuvajutusega ja lülituda kiirelt näiteks iPhone´ist muusika kuulamiselt MacBookist filmi vaatamise peale, ilma et peaksid vahepeal seadistamisega vaeva nägema.

Beatsi klapid ei käi lapikuks kokku, nagu paljud teised suured kõrvaklapid kuulareid külili käänates, kuid kompaktsemaks saab need sellegipoolest kokku pakkida niimoodi kokku voltides:

Aku kestab mürasummutusega 22 tundi, ilma aga ligi poole kauem – 40 tundi. Täislaadimine käib kiirelt – 10 minutit laadimist annab ligi kolm tundi kuulamisaega.

Kuigi kõrvaklappide korpus on plastikust, on seda ikkagi mõnus käega katsuda – tegemist on sametise pinnatöötlusega, mis annab pehme ja sooja tunde. Samas on plastik kerge, seega Beats Studio3 kõrvaklapid ei kaalu palju ja on mugavad peas kanda ka pikemat aega.

Kui aga otsid endale kõrvaklappe, mis poleks ei mustad ega valged, vaid just sinu lemmikvärvi, siis üsna suurest valikust leiad kindlasti kõige lähema tooni: MySound2Go poes on saadaval kokku 10 erinevat värvitooni, muuhulgas ka sellised eksootilised värvid nagu helesinine ja erepunane.

Augustis kestab Beats´i kõrvaklappide ja kõlarite sooduskampaania Beats Special, mille käigus saad neid osta 31. augustini kuni 25% soodsamalt. Vaata lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.