Miterassa blogi

Bose uuendas oma legendaarset sangaga kõlarit: uue Revolve+ II aku kestab nüüd 17 tundi

Bose tuli sel kevadel välja oma uue kõlariga, mis välimuselt on eelkäijaga üsna sarnane, kuid lisab kasutajale mõnesid lisamugavusi. Üks põhilistest silma hakkavatest uuendustest on pikem aku tööaeg – 17 tundi ja veel parem veekindlus (IP55 standardile vastav).

Bose nimetab seda mudelit oma seni parimaks mobiilseks Bluetoothiga kõlariks, mis neilt välja tulnud. Sel uudistootel on silindrilisele kujule omaselt 360-kraadine heliulatus: ühtviisi hästi kiirgub muusika igas suunas.

Kaasavõtmiseks on mugav sang, vastupidavuse tagab alumiiniumist korpus ning kukkumistel säästab seadet pehme kummiäär.

Pindi suuruse plekkpurgi mõõtu kõlar tundub küll väike, kuid Bose on sinna sisse peitnud lisaks suurtele kõlarielementidele ka passiivelemendid, mis heli ja basse võimendavad. Kõlarielement on suunatud allapoole ja passiivsed helipeegeldid suunavad muusika ühtlaselt igas suunas laiali.

IP55 standardile vastav veekindel korpus pole küll täielikult veekindel, et sellega vee alla sukelduda, kuid kannatab enam, kui lihtsalt juhuslikke veepritsmeid. Ka suurem sahmakas jätab kõlari töökorda kasvõi kogemata paduvihma sattudes või kastmisvoolikuga juhuslikult tabades.

Bose SimpleSync´i tehnoloogiaga saab kaks või enam kõlarit ühendada ja sünkroniseeritult mängima panna. Nii saad ka suuremaid alasid või mitut ruumi muusikaga katta. Need ei pea olema samad tootemudelid, sobivad ka teised Bose ühilduvad kõlarid. Kaht samasugust kõlarit saab paaris stereokõlaritena kasutada.

Revolve+ II on ühilduv ka virtuaalsete assistentidega. Kui vajutad multifunktsionaalset nuppu, saab sõnumeid dikteerida, infot otsida ja muusikat juhtida kas Siri või Google´i virtuaalset assistenti häälkäsklustega juhtides.

Bose Revolve Plus II on Eestis juba müügil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.