Miterassa blogi

Eralda end digitaalse vaheseinaga! Kolm parimat mürasummutavat kõrvaklappi kontorisse

Ükskõik kas töötad avaras kontoris või kodus, keskendumiseks on vaja end ümbritsevast mürast ja häältest eraldada. Digitaalse helivaheseina loovad mürasummutavad kõrvaklapid. Mõned aitavad seda vaheseina ka kiiresti, ühe nupuvajutusega eemaldada, et kuulda, kui keegi sinuga räägib. Sony uued WH-1000XM4 klapid on aga nii intelligentsed, et panevad mürasummutuse ja muusika seisma, kui ise rääkima hakkad. Millised aktiivse mürasummutusega klapid valida?

Siin on kolm parimat, mis oma tööd väga hästi teevad.

Sony WH-1000XM3 ja Sony WH-1000XM4 — parimad muusika kuulamiseks

Sony mürasummutavad klapid on omas klassis tipus olnud juba väga pikalt ja saanud mitme tunnustatud tehnikaportaali soovituse kui parimad omas kategoorias. WH-1000XM3 on praegu Sony Centeris saadaval ka hea hinnaga. Aga kui eelistad kõige värskemat mudelit, siis äsja välja tulnud WH-1000XM4 on juba WH-1000XM3 täiustatud versioon, mis võimaldab uuendusena näiteks mitme seadmega ühendamist ja muusika mängimist vastavalt sellele, millisest seadmest heli tuleb.

Mõlemad kõrvaklapid on puutetundlikud. Heli saab juhtida viibete ja puudutustega. Kontoris töötades on eriti mugav võimalus mürasummutust “läbipaistvaks” muuta ehk kui keegi sind kõnetab, saad hetkega välise heli kõrvaklappidesse lasta ning pärast müravastase “eesriide” jälle sama lihtsalt ette tagasi tõmmata.

WH-1000XM3 ja WH-1000XM4 on vaatamata tõhusale mürasummutusele, mis teatud kõrvaklappide puhul kipub ka heliomadustele mõjuma, siiski väga hea helikvaliteediga. Sedagi on tunnistanud mitmed audioportaalid. Muusika kuulamiseks on Sony klapid seega ideaalsed ning ka nende aku tööaeg on pikemaks helivaheseina taha eraldumiseks väga hea — ühe laadimisega kuni 30 tundi.

Bose 700 — parim mikrofon telefonikõnedeks keset müra

Bose 700 mikrofon on parim siis, kui tahad mürasummutavate klappidega palju telefonikõnesid teha niimoodi, et kaasvestlejale oled kuulda vaid sina, mitte taustamüra ja teiste kaastöötajate hääled. Bose mürasummutavad klapid on selles osas Sony omadest isegi veidi paremad — nende mikrofonid saavad eemalt kostvate häälte summutamisega paremini hakkama ning heli on mobiilikõne ajal puhtam. Selle töö teeb ära neljast mikrofonist koosnev mürasummutussüsteem. Aku kestab sellel Bose mudelil kuni 20 tundi.

Sony CH710 — juhuks kui eelarve on väiksem

Kui tahad häid mürasummutavaid kõrvaklappe ja hinnapiiriks on 100 eurot, siis Sony CH710 võiks olla esimene valik. Need klapid on nii aktiivse kui passiivse müraeemaldusega ning lubavad maailmaga vajadusel kontaktis olla Ambient Soundi režiimi abil. Sel puhul kostavad läbi olulised välised helid, näiteks kui soovid kuulata teadaandeid või tänavahääli.

Sissehitatud mikrofonidega saab telefonikõnedele vastata, aku kestab neil soodsatel kõrvaklappidel rekordihõnguliselt 35 tundi.

Tõsta töötajate efektiivsust läbi mürasummutuse!

Miterassa pakub häid mürasummutavaid kõrvaklappe firmadele hulgihinnaga. Valikus on hulk tuntud kvaliteetseid brände. Kõrvaklappe saab alati tulla ka esindusse testima, teine võimalus on lasta tuua demoklapid oma kontorisse proovimiseks. Vaata lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.