Miterassa blogi

Formation Flex – võimas WiFi-kõlar igas suunas

Bowers & Wilkinsil on terve seeria omapärase reljeefi ja pinnakattega kõlareid, millest  multiroom´i toetav WiFi kõlar Formation Flex on üks universaalsemaid, kuna see kiirgab head heli ühtlaselt igas suunas.

Kõlari saab paigutada nii teleri kõrvale kui keset tuba diivanilauale, nii magamistuppa, kööki kui töötuppa või verandale – suund pole oluline, hea on leida talle mingi keskne koht.

Juhtmevabadus tähendab, et muusika jõuab kohale üle koduse WiFi või Bluetoothi, helikaablit pole vaja kõlari juurde vedada.

96- või 24-bitist kvaliteetset heli saab striimida nii üksikusse, stereopaari ühendatud või multiroom-süsteemis töötavasse kõlarisse või kõlaritesse. Klaasfiiberkoonus tagab kõrgemate sageduste selge esituse ja bassielement madalamate sageduste sügava esiletoomise.

Lisaks WiFi-ühendusele toetab Formation Flex Apple AirPlay 2, Spotify Connecti ja Roon´i teenuseid ning on ka Bluetoothiga ühendatav kasvõi mobiili külge.

Multiroomi lahenduses on see kõlar praegu sünkroniseerimiskiiruse poolest maailma tipus: ükskõik kus helitekitajad kodus ka ei asuks, üle võrgu hoiab süsteem need sünkroniseerituna ühe millisekundi piires. Seega pole muret, et tekiks viivitusest ebameeldiv kaja või muud moonutused.

Bowers & Wilkinsi uusi kõlareid ning suure valiku teisi kõlareid ja kõrvaklappe leiab MySound2Go e-poest või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest. Formation Flex on müügil siin.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.