Miterassa blogi

JBL-i võimsal suvekõlaril tuli välja uue põlvkonna veel võimsam mudel

JBL on praegu vägagi populaarne kõlaribränd ning nende Boombox on lausa ikooniliseks saanud kui õlal kaasavõetav suur kõlar ranna- ja aiapidudele. Seesama Boombox sai kevadel omale uue, teise põlvkonna mudeli.

JBL Boombox 2 (must või “kaitsevärvi” laiguline) on eelmise põlvkonna mudeliga võrreldes natuke suurem ja raskem, mille põhjuseks on ilmselt võimsam väljund. Aku on sama ning see kestab sama pikalt – kuni 24 tundi. Kõlar töötab ka akupangana, millest saab laadida nutiseadmeid.

Lisaks võimsusele teine suurem erinevus on uuenenud Bluetoothi versioon, mis tagab parema levi ja suurema energiasäästlikkuse – Bluetooth 5.1. Nii uus kui vana mudel on veekindla korpusega, vastates IPx7 standardile (võib olla lühiajaliselt vee all, kuid tolmukindlust pole standardiga kindlaks määratud). Uuel mudelil on ära kaotatud Connect Plus, mille abil sai seda toetavaid JBL-i kõlareid koos tööle panna, kuid ühe kõlariga saad üle Bluetoothi ühendada korraga kuni kaks erinevat seadet. Teiste kõlaritega ühendamiseks on täiesti uus Party Boost, mis pole Connect Plus´iga ühilduv, kuid lubab korraga mängimiseks ühendada piiramatu arvu Party Boosti toetavaid seadmeid.

Üks olulisemaid uuendusi on uuel põlvkonnal, nagu öeldud, just suurem väljundvõimsus. JBL Boombox 2 pakub 2×40 W võimsust võrgutoitel ja 2×30 W akutoitel. Eelmisel mudelil olid mõlemad näitajad pisut väiksemad.

Muidugi sobib Boombox 2 lisaks suvepidudele ka talvistesse oludesse, see kannatab külmemat ilma samuti ning sobib kaasa võtta kasvõi suusamäele.

Vaata uue kõlari omaduste kohta siit:

JBL Boombox 2 on müügil Miterassa e-poes ja T1 Mall of Tallinna esinduses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.