Miterassa blogi

Kolm head kaasaskantavat kõlarit, mille saab nüüd “Musta müügiga” soodsalt kätte

Sel reedel tipneb jõulueelne soodusmüük kogu maailmas ja on ka viimane aeg oma tõsisemad kingiostud ära teha. Kaasaskantav kõlar on alati hea kingitus olnud, mis kulub ära nii endale kui heale sõbrale või pereliikmele. Milline võtta? Siin on valik neist kõlaritest, millega lihtsalt ei saa alt minna.

JBL Xtreme 3 – veekindel, võimas ja ruumilise heliga

Kui tahad võimsat kõlarit, mis saab ka õue- või basseinitingimustes hästi hakkama kuni 15 tunri ilma laadimiseta, siis JBL Xtreme 3 on mõistlik valik. Sel kõlaril on Bluetooth-ühendus kuni kahe seadmega, sisemised kõlarielemendid on disainitud nii, et suudavad tekitada ruumilise heli ja kaasas on ka õlarihm kaasaskandmiseks. IPX7 standard tähendab, et kõlar kannatab vett ning võib isegi basseinis ujuda, ilma et midagi kahjulikku kõlari sisemuses juhtuks.

Kindlasti vaata üle ka värvivalik, sest lisaks erinevatele toonidele on saadaval ka näiteks laigulise kamuflaažiga mudel.

“Musta müügi” ajal saab selle kõlari 29. novembrini kätte 27% soodsamalt.

Sony SRS-XB33 – valgusefektidega peo süda

Sony kaasaskantavad kõlarid on teada-tuntud nii oma helikvaliteedi kui muidugi ka koostekvaliteedi ja efektide poolest. See tolmu- ja veekindel kõlar vastab standardile IP67 ning ei karda ei vihma, liiva sisse kukkumist ega isegi vees olemist.

Lisaks füüsilistele nuppudele saab heliseadeid mugavalt ja põhjalikult muuta ka nutiseadmes Sony Music Centeri äpist. Võib näiteks seada kõrgemaid sagedusi või basse rohkem esile tulema. Basse toetab ka spetsiaalne Extra Bass bassielement ja passiivsed akustilised otsaelemendid.

Aku kestab sel kõlaril kaua – kuni 24 tundi. Sellest peaks jätkuma mitmepäevaseks kuulamiseks koos unepausiga.

Kahel pool otstes on veel RGB LED valgusrõngas, mille efektidega saab peo teha efektsemaks.

“Musta müügi” ajal saab selle kõlari kätte 27% soodsamalt.

Marshall Emberton – kitarrivõimendiga rokipeole

Marshalli kõlarid tunneb juba eemalt ära – need meenutavad legendaarseid sama firma kitarrivõimendeid. Kuid Marshall Emberton pole suur kast, millega lavatöölised peavad tegelema, vaid väga kompaktne ja juhtmevaba kaasaskantav kõlar, mille saab peole või olengule kaasa võtta nii tuppa kui õue ükskõik mis aastaajal.

Aku kestab sel mudelil 20 tundi, ülemisel küljel on ka aku täituvuse LED-indikaator.

Marshalli kõlar on täielikult veekindel, seega võib kukkuda ka vette ja ei juhtu midagi traagilist.

Miterassa poes on praegu “Musta müügiga” hinnad all kuni -40%. Vaata lähemalt kõiki pakkumisi siit. “Must müük” kestab 29. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.