Miterassa blogi

Kolm JBL-i mürasummutavat kõrvaklappi, mis aitavad hästi keskenduda

Ka kodus töötades võib praegu vaja olla mürasummutust, sest kui kõik pereliikmed on kodus, on see nagu avatud kontor, kus taustahelidest peab end tõsisemate asjade jaoks lahti lülitama. Koju sobivad kõrva katvate suurte kuularitega klapid, mida on mugav ka pikemat aega kanda. Siin on kolm mudelit, mis selleks puhuks hästi sobivad.

JBL Live 650BTNC

Need JBL-i kõrvaklapid on väga head nii kodutööks, muusika kuulamiseks kui väikeseks jalutuskäiguks. Aktiivne mürasummutus kõrvaldab taustahelid nii toas kui õues. Lisaks on võimalik juhtmevabade klappidega telefonikõnesid vastu võtta või arvutis videokõnesid teha. Selleks on JBL-il olemas võimalus olla ühenduses mitme seadmega – saad sujuvalt arvuti küljest telefoni taha ühendada, ilma et peaks keerulist liitmisprotsessi hakkama uuesti Bluetoothiga läbi tegema.

Pikemaks kasutamiseks sobivad pehmed äärepolstrid ja ka üle pea käiv sang on kaetud kangaga, et oleks mugavam kasutada.

Kõrvaklappide sisseehitatud aku kestab ilma mürasummutuseta 30 tundi, koos aktiivse müraeemaldusega aga 20 tundi. Seda on mitmeks töö- või puhkepäevaks ilmselt küll, sest keegi ju palju rohkem järjest kuulata niikuinii ei jaksaks. Öösel või päeval saad panna klapid kiirlaadimisse, mis annab juba 15 minutiga kaks tundi kuulamisaega.

JBL TUNE 750BTNC

Need mugavalt kokkuklapitavad kõrvaklapid pakuvad võimalust lisaks kõnedele vastamisele ka sisseehitatud mikrofoni kaudu häälkäsklusi jagada. Kui sul on tark kodu või tahad nutikaid seadmeid käed-vabalt juhtida, siis võid ühendada oma JBL-i Alexa, Siri või Google Assistantiga. Peale muusika juhtimise võid sisse-välja lülitada nutipirne, paluda ette lugeda uudiseid või seada meeldetuletusi, ilma et peaksid telefoni või arvuti juurde minema. Nende klappidega saad isegi retsepte ette lugeda või kulleriga toitu tellida.

Aku kestab 22 tundi, mis on küll vähem, kui eelmistel klappidel, kuid selle võrra on need ka veidi kergemad.

JBL TUNE 600BTNC

JBL-i ülikerged ja kompaktsed ning kokkuklapitavad kõrvaaklapid on pisemad, kui kaks eelmist mudelit, kuid aku kestab siiski pea sama palju -kuni 22 tundi. Värvivalik on laiem: roosast tumesiniseni. Isegi õpilaste jaoks on see mudel igati mugav tänu oma väiksematele kuularitele, mis sobivad paremini väiksema inimese pähe, samuti on polsterdused pehmemad ja kõlarielement väiksema läbimõõduga.

JBL-i selle mudeli eriliseks tunnuseks on hea bassiesitus. Aku kestab 22 tundi, koos mürasummutusega aga kuni 12 tundi. Aku saab kiirlaadijast kahe tunniga täis. Sisseehitatud mikrofoniga saad kõnedele vastata või videokõnesid pidada.

JBL-i kõrvaklapid on praegu saadaval soodushinnaga. Uuri Miterassa e-poest lähemalt ja lase endale tasuta koju tuua – kehtib üle Eesti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.