Miterassa blogi

Kolm väga head mänguri kõrvaklappi, mis praegu eriti hea hinnaga

Mängude jaoks on vaja kõrvaklappe, millega kannatab vajadusel tundidepikkuseid mänguseansse pidada ning lisaks peaks neil olema küljes ka hea mikrofon. Siin on kolm praegu väga hea hinnaga mängurikõrvaklappi, mida võiksid kaaluda, kui plaanis on arvuti- või konsoolimängude varustust uuendada.

Sennheiser GSP 500 – avatud ja mugavad padjad pikemaks mängimiseks

Kui tahad endale mugavaid ja hingavaid kõrvaklappe, mis mõeldud proffidele, siis GSP 500 pakub nii mõndagi nii asjaarmastajatele kui tõsisematele tegijatele.

Sennheiser on teinud sanga reguleerimise mugavaks lihtsa liuguriga, millega saad survet ise sujuvalt reguleerida just enda jaoks parajaks. Mürasummutav ja reguleeritava asendiga mikrofon annab edasi vaid selle, mida vaja ning kõrvaldab taustahelid. Vaigistamiseks tõsta mikrofon lihtsalt püstiasendisse.

Kaasas on erinevad otsikud nii arvuti kui mängukonsooliga ühendamiseks.

Hind on praegu 20% soodsam.

Sennheiser GSP 600 – kinnised padjad, vähem müra

Alati tasub valida profivahendid – isegi, kui oled nädalalõpu-mängija. Profid teavad, mis hea on ja Sennheiser on neile loonud sellised klapid, mis aitavad mängule keskenduda ja mugavalt kanda mitmeid tunde, ilma et kõrvad ja pea ära väsiks. Selleks on klappidel jahutava geeliga polsterdus ja kate, mis ei kleepu naha külge.

GSP 600 on liuguriga reguleeritavate sangadega, mis aitavad survet peale vähendada ning mürasummutava mikrofoniga – nii saad teiste mängukaaslastega suhelda ja nad kuulevad sind selgelt. Taustamüra mängu ei sega. Kui tahad mikrofoni vaigistada, tõsta see lihtsalt üles ja teised enam sinu häält ei kuule.

Kinnised kõrvapadjad loovad tugevama ja tajutavama bassi ning aitavad samuti ümbruse hääli isoleerida, et otsustavatel hetkedel mõni taustaheli ei segaks. Tegemist on tõhusa passiivse mürasummutusega.

Kaasasolev vahetatavate kaablite komplekt tagab ühilduvuse nii PC-de kui Mac´idega, samuti erinevate mängukonsoolidega.

Hind on neil klappidel praegu 22% soodsam.

Razer Kraken Tournament Edition

Razeri spetsiaalväljalase mängurikõrvaklappidest toob profitasemel heli iga mängijani ning lisaks saab need klapid praegu kätte 24% soodustusega.

E-sportlased eelistavad neid klappe THX Spatial Audio tehnoloogiat kasutava täieliku 360 kraadi heli pärast – see tagab, et kuuled mängus olles täpselt, mis suunast heli kostab ning oskad õigel ajal reageerida ja üle õla vaadata, kui keegi näiteks selja taga krabistab.

Eraldi kalibreeritud 50 mm läbimõõruga kuularielemendid on võimsa bassiga ning täpse heliesitusega, nii et sobivad hästi ka muusika kuulajale.

E-sportlasele, aga ka pühapäevamängijale vajalik ning mugav lisand on kolme nupuga pult. Sellest saab kiiresti mikrofoni vaigistada või helivaljust reguleerida. Pöördnupust on võimalik lisaks ka vestluse ja mänguhelide omavahelist balanssi seadistada vastavalt sellele, mida parajasti kuulda tahad. Bassi jaoks on küljel omaette nupp.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.