Miterassa blogi

Kolm veekindlat ja kompaktset juhtmevaba kõlarit, millega sel suvel välja minna

Päikese, tuule ja vihma käes on suvel kaasavõtmiseks ideaalne mõni vastupidav kompaktne kõlar, mida pole vaja juhtmega telefoni külge ühendada. Siin on kolm sellist kerget kaasaskantavat mudelit, millele ka tõsisem kokkupuude veega liiga ei tee.

Bose SoundLink Color II

Bose SoundLink Color II on tugeva kergelt kummise kattega korpusega, mis peab vastu karmimatele tingimustele, kui tavalised kõlarid. Tegemist on täiesti veekindla seadmega, mis vastab IPX7 reistingule – võib lühiajaliselt ka vee alla minna ning midagi halba ei juhtu. Sisseehitatud mikrofoniga saab väljas ka kõnedele käed-vabalt vastata. Muusikat on võimalik aga kuulata ka kaasasoleva helikaabliga ühendades, kui Bluetoothi kasutada ei saa.

Bose kõlaril on sisemine passiivne helipeegeldi, mis suunab heli vastassuundades ja tagab võimalikult vähese vibratsiooni. See omakorda toob välja puhtama ja selgema kõla igas suunas. Samuti ei hakka kõlar “hüppama”, kui bassidega muusikat valjult kuulad.

Bose SimpleSync lubab ühendada omavahel kaks või enam ühilduvat kõlarit, nii et võid sama muusikat kuulata erinevates tubades või erinevates aianurkades.

0,54 kg kaaluv SoundLink Color II on varustatud ülemisel küljel puutenuppudega, et saaksid muusikat juhtida, aga kui tahad seda teha telefonist, siis selleks sobib Bose Connect äpp. Kuna tegemist on juhtmevaba ja akuga töötava seadmega, siis muidugi on oluline ka aku tööaeg – 8 tundi. See on piisavalt pikk üheks keskmiseks ühepäevaseks väljasõiduks.

JBL Go 2

Samuti väga kompaktne ja veekindel JBL Go 2 vastab veekindluse tasemele IPX7 (võib lühiajaliselt vee alla sattuda) ning selle kõlari aku kestab kuni 5 tundi. Kui Bluetooth-ühendust parajasti kasutada ei saa, siis saab selle kõlari ühendada heliallikaga ka traditsioonilise 3,5 mm pistikuga kaasasoleva helikaabli abil.

JBL-il on samuti sisseehitatud mikrofon ja mürasummutus, nii et võid kõlari abiga käed-vabalt vastu võtta kõnesid. Teised kuulevad sind selgelt, sest taustamelu filtreeritakse välja.

Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen

Bang & Olufseni väike kaasaskantav Bluetooth-kõlar on stiilne ning samuti täiesti tolmu- ja veekindel, vastates IP67 standardile. Litrikujulises ümaras korpuses on suur 3,5-tolline kõlarielement, mis väljastab korraliku bassi ning lisaks on olemas kompaktses korpuses ka 0,75-tolline kõrgemaid sagedusi kiirgav kõlarielement. Muusika levib ühtlaselt igas suunas.

Aku kestab kuni 18 tundi. Seega kui vajad juhtmevaba kõlarit pikemaks eemalolekuks, on Beosound A1 2nd Gen hea valik.

Sisseehitatud kolme mikrofoniga, mis teevad mürasummutust, saab kvaliteetselt vastata nii kõnedele kui anda häälkäsklusi Amazon Alexa virtaal-assistendile. Kaht samasugust kõlarit on võimalik ühendada stereopaariks, kaht nutiseadet saab aga ühendada korraga sama kõlari külge ja mängida muusikat sellest allikast, nagu tahad. Mugav on niimoodi näiteks arvuti ja telefoniga tööd teha, kuulates arvutist muusikat ning vastates telefonikõnedele ilma vahepeal midagi ümber ühendamata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.