Miterassa blogi

Marshalli valikust leiab sobiva kõlari ka kõige nõudlikum kuulaja

Pika ajalooga Marshalli bränd on tuntust kogunud professionaalsete muusikariistadega, kuid on pilgud pööranud ka tavakasutajate suunas. Nende valikust võib leida nii kõrvaklappe kui ka kõlareid. Viimaste seas on saadaval nii kaasaskantavaid variante kui ka kodukasutusse mõeldud mudeleid.

Marshall Willen

Väikesest korpusest ei tasu ennast petta lasta, sest tegelikult on sinna peidetud vägagi võimekas 10-vatine kõlarielement ning kaks passiivset kiirgurit. Tänu viimastele suudab Willen esitada ka bassihelisid piisavalt võimekalt.

Juhtmevaba kõlar sobib ideaalselt õues kuulamiseks või matkale kaasa võtmiseks, kuna on kaalult kerge ning IP67 vee- ja tolmukindlusega. Muusikat saab korraga kuulata kuni 15 tundi ning kõigest 20 minutit laadimist lisab 3 tundi kasutusaega.

Praktilise lisana on kõlaril kaasas rihm, mida pidi saab kõlari koti külge kinnitada või muude esemete külge riputada. Willen on ka keskkonnasõbralik: kõlar on PVC-vaba ning 60% ulatuses valmistatud taaskasutatud plastist.

Marshall Emberton II

Kui tahad veelgi paremat muusikalist elamust, siis tasub vaadata Emebrton II kõlari poole. Võrreldes Willeniga on see suurem ning ühe kõlarielemendi asemel on Embertoni teise põlvkonna mudelil neid kaks.

Piklik kõlar kasutab Marshalli 360-kraadist True Stereophonic helisüsteemi. Tänu sellele jaguneb muusika ümberringi ühtlaselt ning pakub kõigile kuulajatele ühtemoodi nauditavat elamust.

Suurem korpus tähendab ka paremat akut. Ühe laadimisega annab Emberton II üle 30 tunni kuulamisaega ning 20 minuti laadimisega 4 tundi kasutusaega. Ka see kõlar on IP67 vee- ja tolmukindlusega.

Marshall Woburn III

Woburn III sobib kasutamiseks koos nutitelefoniga või koduse audiosüsteemina. Detailne ja puhas heli saavutatakse tänu kahele 15-vatisele keskmiste helisageduste ning kahele 15-vatisele kõrgete helisageduste jaoks mõeldud elemendile. Madalate helide jaoks on eraldi 90-vatine bassielement.

Helipilti saab oma soovi järgi sättida kõlaril asuvate keeratavate analoogjuhtnuppudega. Dynamic Loudness tehnoloogia jälgib pidevalt heli tasakaalu ning korrigeerib seda nii, et saaksid muusikat kuulata parima kvaliteediga.

Kõlarit saad kasutada nii juhtmevabalt kui ühendada ka teleriga. Selleks on Woburn III kõlaril HDMI-ühendus.

Marshalli kõlarite kohta saad täpsemalt uurida Miterassa e-poest, kus lisaks mainitud kolmele leiab veel teisigi kõlareid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.