Miterassa blogi

Mikromaatriks-kõlar saab vabalt võnkuda ja see tuleb puhtale helile ainult kasuks

Bowers & Wilkinsi juhtmevaba Bluetooth-kõlar on üsna omapärase välimusega ja sellel on ka oma põhjus. Tegemist on võimsa helitekitajaga, mille võib panna mängima ükskõik kuhu: suuremasse saali, elutuppa, garaaži või magamistuppa. Selleks, et kõlarielemendid saaksid vabalt liikuda, on korpus vastavalt disainitud ja see näeb ka efektne välja.

Tegemist on nn Micro Matrix konstruktsiooniga, mis eraldab kõlarielemendid välisest korpusest, lastes neil vabalt vibreerida vastavalt helilainetele. See tagab, et olenemata kõlari asukohast saab keskel asuv kõlarielementide komplekt alati vabalt võnkuda – ei teki sumbumist, plärinat valjemaks keeramisel ega muid kõrvalefekte.

Kuid sel stiilsel kõlaril on muidki eeliseid. Näiteks kestab aku koguni 18 tundi – võid T7 kasvõi mitmeks päevaks ilma laadimata kaasa võtta. Kui kasutad kõlarit mõne tunni päevas, võid laadimata nautida muusikat lausa nädalaid.

Spetsiaalne korpuse disain ja kvaliteetsed kõlarielemendid tagavad kokkuvõttes väga kvaliteetse ning valju heli. Kärjemustriline ümbris, mis vibratsioone summutab, paistab servast läbi ja jätab väga õhulise mulje.

Nutiseadmetega ühendamiseks kasutatakse Bluetoothi, mis toetab kõrgetasemelist aptX standardile vastavat muusikaedastust. 50 mm bassikõlar tagab mahlakad bassid ja digitaalne täiustatud signaalitöötlus väga loomuliku esituse ka keskmistel kui kõrgetel sagedustel.

Ülemisel küljel on olemas mõned nupud, mida saab puudutusega juhtida: Bluetoothi-ühenduse loomise, pausi ja jätkamise nupp ning kaks helivaljuse (+/-) nuppu. Kaasa tuleb eraldi laadija.

Bowers & Wiklinsi kõlareid ja muid heliseadmeid saab järgi proovida ja osta MySound2Go poest keskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel või osta www.miterassa.ee e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.