Miterassa laiendas tootevalikut: tule vaata üle Devialeti kõlarid ja kõrvaklapid

Devialet Phantom I kõlar

Devialet on Pariisis asutatud ettevõte, mis valmistab kõlareid, kõrvaklappe ja võimendeid. Osa nende valikust on nüüd jõudnud ka Miterassa salongidesse ja e-poodi.

Devialet kombineerib oma toodetes akustilise tipptehnoloogia luksusega, sest on võtnud eesmärgiks pakkuda kuulajatele unustamatut helikogemust. Nende toodetest leiab terve rea patenteeritud tehnoloogiaid – tänu pidevale innovatsioonile üritatakse nihutada helitehnikaga saavutatava piire. Kogu see tehnoloogiline pool on sobitatud kokku elegantse kaasaaegse disainiga, mis ei jää märkamatuks.

Devialet Phantom II kõlar

Kõige enam on brändile kuulsust toonud kõlariseeria Phantom, mille võimsa ja selge heli tagavad senised parimad tehnoloogiad. Miterassas on saadaval nii Phantom I kui ka Phantom II mudel – esimese maksimaalne helitugevus on 108 dB ja võimsus 1100 W RS, teisel on vastavad näitajad 98 dB ja 400 W RS.

Stiilse välimusega multiroom-kõlareid saab omavahel siduda ja kasutada nii Bluetooth- kui ka wifi-ühendusega. Lisaks on olemas AirPlay 2 tugi telefoniga ühendamiseks ja Spotify Connect, mis hõlbustab voogedastusplatvormil striimimist. Phantom II mudeli komplektist leiab veel eraldi juhtpuldi.

Phantom I kõlarile pakutakse ka spetsiaalset kõlarialust, mis hoiab seda stabiilsena ning võimaldab heli esitada optimaalselt kõrguselt. Kõik kaablid on peidetud jala sisse, et hoida üldpilt puhtana.

Devialet Mania kõlar

Devialeti valikusse kuulub kaasaskantav kõlar Mania, millel on sang sujuvalt kujundusse integreeritud. Tänu wifi võimekusele saab seda kõlarit kasutada kodus ka multiroom-kõlarina.

Kõik kõrvaklapihuvilised leiavad Miterassast näiteks Devialet Gemini II mudeli, mis pakub premium-klassi helipilti. Neis on kasutusel uusim Bluetooth-tehnoloogia, mis hoiab ühenduse stabiilsena, lisaks on kõrvaklappidel IPX4 klassi pritsmekindlus.

Devialet Gemini II kõrvaklapid

Gemini II on väga efektiivse mürasummutusega ja aku peab vastu eeskujulikult kaua: täislaetuna annavad klapid kuulamisaega kuni 5 tundi, laadimiskarbist saab veel 17 tundi lisaks. Mugava lisana on võimalik kõrvaklappe laadida juhtmevabalt.

Devialet pakub oma toodete juhtimiseks ka eraldi nutirakendust. Selle kaudu saad kõlareid ühendada ja ühte võrku siduda, samuti helitaset ja muid parameetreid sättida.

Devialeti mudelivalikuga tutvumiseks külastada Miterassa e-poodi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.