Miterassa blogi

Miterassa sai 25: juubeli puhul leiab e-poest väga palju  häid pakkumisi

Miterassal on täitunud 25. tegutsemisaastat ning sel puhul leiab e-poest mitmeid väga häid juubelipakkumisi. Kõikidel kampaaniatoodetel on vähemalt 25-protsendiline hinnasoodustus.

Häid pakkumisi leiab nii soodsama kui ka kallima tehnika hulgast, alustades lastele mõeldud kõrvaklappidest ja lõpetades tippklassi OLED-teleritega. Nende vahele jääb suur valik kaasaskantavaid kõlareid, juhtmevabasid kõrvaklappe, ribakõlareid ning isegi siseõhu kvaliteedi mõõtja.

BuddyPhonesi laste kõrvaklapid

Lastevanematel tasub üle vaadata BuddyPhonesi juhtmevabad kõrvaklapid, mis on spetsiaalselt mõeldud väikelastele ning saadaval mitmes värvitoonis. Need peavad hästi vastu väänamisele ja painutamisele ning on IP67 pritsme- ja veekindlad. Lisaks sellele on neil allergeenivabast materjalist kõrvapadjad ning mitmeastmeline mürasummutus. Ühesõnaga – väga hea valik, eriti arvestades, et kampaania ajal saab need kõrvaklapid soetada poole odavamalt.

Kes otsib uusi kõrvaklappe ka endale, leiab valikust näiteks WH-XB910N mürasummutavad klapid. Üle pea käivad klapid püsivad kenasti peas, pakuvad sügavat bassielamust, nende juhtimine käib mugavalt klappide pealt puutetundlikult ja soovi korral saab neid kasutada ka juhtmega. Aku kestab kuni 30 tundi ning 10-minutiline laadimine annab 4,5 tundi kuulamisaega.

Kõlar Marshall Acton II

Kõlareid leiab nii Bose, Sony, Marshalli, Bang & Olufseni kui ka Loewe valikust. Kel vaja rohkem mürtsu, see vaadaku Marhsalli mudelite Acton II või Kilburn II poole. Mõlemaga saab kaasa kauakestva aku, stiilse välimuse koos analoogjuhtnuppudega ning võimaluse kõlarit juhtida rakenduse kaudu.

Kindlasti tasub juubelipakkumistega tutvuda ka neil, kes parajasti uue või suurema teleri otsinguil. Sony telerite hinnad algavad 599 eurost ning pakuvad juba selle hinna juures väga asjalikke lisavõimalusi. Kõikidel teleritel on saadaval Google TV, mis võimaldab kasutada nii välis- kui ka kodumaiseid voogedastusteenuseid.

Teler Sony XR-55A83J

Kes aga tippkvaliteeti taga ajab, neile sobivad hästi ülimalt kõrge pildikvaliteediga Sony OLED-telerid – kõige soodsama OLED-teleri saab osta veidi enam kui 1000 euro eest. Tegu on 55-tollise mudeliga, kuid soovi korral on võimalik soetada samal tehnoloogial põhinevaid mudeleid ka 65-, 77- ja 83-tolliste ekraanipaneelidega.

Bose kodukinokomplekt Soundbar 500 + Bass Module 500 + Surround Speakers

Kui tahad lisaks telerile ka koduse heli kõrgemale tasemele viia, leiad valikust erinevas hinnaklassis Bose kodukinokomplekte. Need võimaldavad võtta igast filmielamusest viimast ning nautida sügava bassiga ruumilist heli.

Sooduspakkumiste valik on suur ja lai, seega tasub neile ise pilk peale visata. Kampaaniatoodetega saad lähemalt tutvuda Miterassa e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.