Miterassa valikust leiab nüüd ka GoPro seikluskaamerad!

GoPro HERO 12

Maailmas palju tuntust kogunud GoPro seikluskaamerad on jõudnud Miterassa e-poodi! Mida põnevat nende tootevalikust leiab?

Mis on GoPro?

GoPro nägi ilmavalgust 2002. aastal Ameerika Ühendriikides. Ettevõte sai alguse selle asutaja kogetud murest surfireisil – raske oli leida kaamerat, mis oleks töökindel ka nii ekstreemsetes oludes, et suudaks lainete vahel pilte ja videoid jäädvustada.

Sealt edasi võetigi sihiks tuua turule vastupidavad, kerged ning kompaktsed seikluskaamerad, mis ei kardaks kui tahes keerulisi ilmaolusid ja oleksid kõigile kättesaadavad. Nende kaamerasari Hero on nüüdseks jõudnud juba 12. põlvkonnani. Miterassa valikus on saadaval nii eelmise kui ka uusima põlvkonna mudelid.

GoPro HERO 12

Mida GoPro mudelid pakuvad?

Ülesehituselt on tegu väga lihtsa seadmega. Esiosast leiab kaamerasilma ning tagumiselt küljelt ekraani. Tavamudelitel on väike ekraan ka esiküljel, et jäädvustuse tegemisest parem ülevaade saada. Mini mudelil seda eraldi ekraani pole.

GoPro kaamerad paistavad silma ka oma ülimalt kompaktse välimuse poolest. Kui suuremad mudelid on pikkuselt ja laiuselt umbes pangakaardi mõõtu, siis Mini mudel on sellest veel pea poole pisem (küll aga paksem). Väike kaal tähendab ka kerget kandamit – kaamerad kaaluvad kõigest 130–150 grammi.

GoPro HERO 11 Mini

Lihtsast väliskujundusest hoolimata on kaamera täis pakitud tipptehnoloogiaid, mis aitavad jäädvustada väga kvaliteetset pildimaterjali. Näiteks mudelid Hero 11 ja Hero 12 salvestavad videoid 5.3K ning teevad fotosid 27 Mpx resolutsioonis. Hero 11 Mini kaamera teeb pilte veidi väiksema resolutsiooniga (24.7 Mpx), kuid filmib videoid samamoodi nagu suuremad vennad.

GoPro kaamerad on tuntud veel HyperSmooth tehnoloogia poolest, mis stabiliseerib ka väga tugeva värinaga tehtud videod (olgu kaamera käes, ratta peal või kiivri külge kinnitatud) ning lõpptulemus on sujuv. Samuti saab kasutada aegluupi ning muid efekte ja võtteid, et muuta videod isikupäraseks.

Kaamerad toimivad akude pealt, mis teeb nende kasutuse paindlikuks. Hero 12 mudeliga on võimalik salvestada sisu järjest üle viie tunni.

GoPro kaameratele pakutakse suurt hulka lisavarustust: eri tüüpi kinnitusi kaamera sättimiseks kiivri või ratta külge; käepidemeid, mis toimivad lisaakuna; lisaläätsed, kandekotid varustusele ja väga palju muud.

GoPro HERO 11

GoPro kaamerast piltide ja videote kättesaamine on tehtud samuti ülimalt lihtsaks. Peale salvestamist laaditakse kogu materjal automaatselt GoPro rakenduse kaudu üles ning sealt edasi saad juba ise otsustada, millised kaadrid jätad alles ja millised kustutad. Eraldi rakendus on olemas ka nutitelefonide jaoks, kus vajalikke seadistusi saab teha.

GoPro mudelitega saad lähemalt tutvust teha Miterassa e-poes. Muuseas, hetkel on käimas sooduskampaania, nii et kui oled oma esimese seikluskaamera otsinguil, on hea aeg valiku tegemiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.