Muuda võidusõidumängud elutruuks Thrustmasteri lisavarustusega

Thrustmaster T-GT II

Üks tuntumaid mängude lisavarustuse tootjaid Thrustmaster on jõudnud ka Miterassa valikusse. Nüüd saavad kõik PC, PlayStationi ja Xboxi sõidumängude sõbrad osta roole, käigukange ja pedaalikomplekte, mis teevad mängukogemuse veelgi paremaks ja täpsemaks.

Komplektid nii algajale kui profile

Kui tahad oma võidusõidumängude kogemuse viia uuele tasemele, siis alustuseks soovitame soetada rooli ja pedaalide komplekti. Rallimaailma sisenemiseks pakub Thrustmaster T128 mudelit. Tänu Hybrid Drive tehnoloogiale koged sellega tõelist võidusõidutunnet: see annab mängijale õigel määral tagasisidet auto käitumise kohta ning magnetülekanne võimaldab neid väga täpselt juhtida.

Thrustmaster T128

Sama tehnoloogiat on kasutatud pedaalides, mis tähendab, et kõik vajutused on kiired ja täpsed. Käiguvahetuseks on roolil eraldi labad.

Kes soovib kogemuse aste kõrgemale viia, sellele on Thrustmasteril pakkuda T248 komplekt. See on saadaval nii PlayStationi kui ka Xbox konsoolile. Siin on kasutusel veelgi täpsemat tagasisidet andev uue põlvkonna Hybrid Drive tehnoloogia ning lisaks 25 juhtnupule ka digitaalne juhtpaneel, millele saab kuvada kõikvõimalikud sõiduks olulised parameetrid.

Thrustmaster T248

Ülima elamuse otsijatele sobib hästi T-GT II komplekt, mille loomisel on kasutatud e-spordi võidusõidu kogemusi. Siia on Thrustmaster kokku pannud kõik oma parimad tehnoloogiad, et juhitavus oleks tipptasemel ja tagasiside igas olukorras justkui päris võidusõiduauto rooli keerates.

Labadega käiguvahetamise asemel saab komplektile juurde soetada ka eraldi käigukange. Näiteks Thrustmasteri mudel TH8A jätab päris käigukangi mulje: magnetiline H.E.A.R.T tehnoloogia loob ülimalt täpse tunnetuse ja realistliku kogemuse, metallist korpus on vastupidav ning käigukangi nupu saab soovi korral välja vahetada.

Thrustmaster Ferrari F1

Vahetatavad roolid ja rooliajamid

Thrustmasteri valikus on olemas ka eraldi rooliajamid, millega saab ühendada endale meelepärase rooli. Servo Base mudel on saadaval nii PlayStationi kui ka Xboxi konsoolidele.

Ägedad roolid, mis mängukogemuse reaalsemaks muudavad, on samuti olemas. Näiteks Ferrari 250 GTO rooliga saad kätte päris puidust sportrooli tunnetuse, et nautida sõitu nii nagu vanadel headel aegadel. Võid kehastuda ka F1 vormelipiloodiks ning Ferrari F1 rooliga teha sõite justkui päriselu ringradadel.

Thrustmaster Hotas Warthog

Thrustmaster on muuhulgas mõelnud ka nende peale, kes eelistavad vormelite ja ringrajaautode asemel lennuvahendeid. Hotas Warthog komplektiga tunned end justnagu hävituslennuki piloot kokpitis ning saad mängust üsna realistliku kogemuse.

Kogu Thrustmasteri tootevalikuga saad tutvuda Miterassa e-poes. Kel huvi seadmeid enne ostuotsust oma silmaga näha ja käega katsuda, need tulgu Miterassa salongidesse.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.