Naudi sumedaid suveõhtuid muusika seltsis nende ilmastikukindlate kõlaritega

Mis võiks olla veel parem, kui päikesepaistelisel terrassil peesitada ning oma lemmikmuusikat nautida. Kuna Eesti suveilm on heitlik, ei pruugi koostöö päikesega tihti aga sujuda. Ilmastikukindlate kõlaritega saad kvaliteetset muusikat välioludes kuulata igasuguse ilmaga.

Bose 251

Bose ilmastikukindlaid kõlareid leiad komplektist kaks tükki ning koos nendega on kaasas ka tarvikud seinale kinnitamiseks. Kõlari kumer kujundus võimaldab helil levida ühtemoodi hästi ning minimeerida helimoonutusi. Tänu kahele kõlarile saad oma lemmikmuusikat nautida stereohelis.

Bose 251 kõlarid sobivad ideaalselt ka karmidesse ilmaoludesse, saades hakkama nii lauspäikeses kui ka kõrge õhuniiskusega. Kõlarid peavad vastu temperatuurivahemikus –40 kraadist kuni 70 soojakraadini.

Bowers & Wilkins AM-1

AM-1 välikõlar on oluliselt vastupidavam, kui esmapilgul paista võib. Selle korpus on vastupidav nii tolmule kui sademetele ning esiosa kattev alumiiniumist võre roostekindel. Kõlari disainimisel on silmas peetud, et seda oleks võimalik kinnitada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, vastavalt asukohale ja vajadusele. Alumiiniumist kinnitus muudab selle töö hõlpsaks ning võimaldab kõlarit pöörata mis tahes suunas.

Kõlari korpusest leiab tviiteri kõrgete helide esitamiseks ning eraldi kõlarielemendi keskmiste ja madalate helide jaoks. Bassi võimendab spetsiaalne passiivelement.

Bowers & Wilkins on kõlari väljatöötamisel arvestanud ka paindlikkusega. Seepärast on heli ja kujundus paika pandud selliselt, et soovi korral saab kõlarit lisaks välioludele kasutada ka siseruumides.

Sonos Outdoor Speakers

Sonose ilmastikukindlad kõlarid saavad nagu eelmisedki hakkama igasugustes ilmaoludes. Olgu selleks kõrge õhuniiskus või ekstreemsed temperatuurid: kõlarid vastavad IP66 tolmu- ja veekindluse standardile ja toimivad temperatuurivahemikus –25 kraadist kuni +65 kraadini.

Komplektis on kaks kõlarit, et saaksid ruumilist heli nautida. Ühe kõlari seest leiab tviiteri kõrgete helide esitamiseks ning eraldi kõlarielemendi keskmiste ja madalate helide jaoks.

Kuna tegu on passiivkõlaritega, on nende jaoks tarvis võimendit, mille kaudu heli esitada. Sonose valikust leiab ka võimendi nimega Amp, mis muudab kõlarite ühendamise ülilihtsaks ning võimaldab neid mugavalt nutiseadme kaudu juhtida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.