Nende targa kodu nutiseadmetega on sind ümbritsev õhk alati kvaliteetne

Airthings View Plus

Targad koduseadmed aitavad meil igapäevaseid toiminguid mugavamaks teha ja tüütuid ülesandeid lihtsustada. Lisaks külmikutele ja robottolmuimejatele teevad elu paremaks ka nutikad mõõteseadmed, mis kodust õhukvaliteeti ja niiskustaset jälgivad.

Miterassa e-poes on saadaval suur valik tuntud tootja Airthingsi nutikaid koduseadmeid, millest on võimalik kokku panna kõikehaarav kodune süsteem, et mõõta nii erinevaid siseõhu kvaliteedi näitajaid kui ka radooni taset.

Airthingsi seadmed sobivad nii koju kui ka kontorisse ja aitavad ruumide sisekliimal silma peal hoida. Tänu sellele saab tagada kõigi ruumis viibijate heaolu ning samas optimeerida ka energiatarbimist.

Airthings Wave Plus

Airthingsi seadmetega saab mõõta erinevaid parameetreid: temperatuuri, suhtelist õhuniiskust ja õhurõhku, samuti jälgida radooni, CO2 ning õhus lendlevate orgaaniliste ühendite (ingl k VOC) taset.

Vastavalt ruumi kasutusele saab valida sobiva seadme, näiteks Airthings Wave Mini sobib keldrisse, pööningule ja laoruumi, Wave Plus aga magamistuppa või kodukontorisse. Suurema hulga inimeste jaoks on parim valik Airthings View Plus, mis lisaks eelnimetatud parameetritele jälgib ka õhukvaliteeti mõjutavate saasteainete peenosakeste (PM) taset.

Airthings Hub

Airthingsi seadmeid on võimalik kasutada nii Bluetooth-ühenduse kaudu kui ka Airthings Hub keskseadmega. Viimane on praktilisem valik, kui hallatavaid seadmeid on mitu – Hubi abil saab kõiki sensoreid jälgida reaalajas ning mõõtejaamade andmeid sünkroniseerida.

Kõiki seadmeid saab juhtida ka otse nutitelefonist spetsiaalse rakenduse vahendusel, mis on saadaval nii Android- kui iOS-seadmetele. Lisaks juhtimisfunktsioonile võimaldab äpp kogutud andmeid analüüsida ja eksportida ning oskab tulemuste põhjal anda kasulikke nõuandeid õhukvaliteedi parandamiseks.

Mobiilirakendus teavitab ka erinevate ohutasemete korral, seade annab neist märku erinevat tooni LED-märgutule kaudu. Eraldi teavitatakse ka hallituse ohu korral. View seeria mõõtejaamadel on lisaks märgutulele e-ink-ekraan, mis õhu kvaliteedi kohta pidevalt ülevaadet annab.

Airthings Wave Mini

Airthingsi seadmed töötavad juhtmevabalt patareitoitel. Seega pole tarvis muretseda järjekordse kaablipuntra tekkimise pärast. Mõõteseadmeid on võimalik kinnitada ka seinale ja lakke või asetada lihtsalt riiulile.

Wave seeria seadmetel kestavad patareid 16 kuud, kui kasutada keskjaama juhtimiskeskusena, saab neist ka 18 kuud kasutust kätte. View mõõteseadmetel on patareide elueaks 8 kuud, säästurežiimis kuni 24 kuud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.