Miterassa blogi

Relaxound loodushelidega minikõlarid loovad üllatusmomendi ja viivad sind koduseinte vahelt otse loodusesse

Zwitscherbox White. Foto: Relaxound

On teaduslikult tõestatud, et loodushelidel on rahustav toime, kuid nende kuulmiseks pole tingimata tarvis metsa või mere äärde minna. Relaxsound minikõlarid pakuvad unikaalset võimalust nautida erinevaid loodushelisid igal pool – nii kodus kui kontoris ja üllatada oma külalisi.

Minikõlarid on saadaval kolme erineva maheda ja lõõgastava heliga: linnulaulu, merekohina ja järveäärsete loodushelidega. Unikaalseks teeb kõlari liikumisandur, mis aktiveerib kõlari valgusmuutuse peale – selleks võib olla tule süttimine ruumis või ka lihtsalt liikumisel tekkiv vari, mille Relaxsound kõlar suudab tuvastada.

Zwitscherbox Classic. Foto: Relaxound

Kõlar sobib kõige paremini ruumidesse, kus soovid luua rahuliku ning mõnusa olustiku. Näiteks WC-sse, välikäimlasse, vannituppa või esikusse paigutatud minikõlari suureks plussiks on ka üllatusmoment, mis külastajaid tabab, kui nad vaikuse asemel kuulevad hoopis musträsta kaunist laulu. Kontorite WC-desse paigaldatud helisüsteemid võivad maksta sadu eurosid ning nende seadistamine võib olla keeruline, kuid Relaxsound kõlarite hind on kõigest murdosa sellest summast.

Muidugi sobib minikõlar ideaalselt ka kontori puhkeruumi või kodusesse garderoobi ja sauna. Vastavalt ruumile saad sinna linnulaulu asemel tuua ka merekohina või järveäärsed loodushelid, et lõõgastavat atmosfääri pakkuda – üks kõlar esitab üht konkreetset heli. Kindlasti paneb see kõiki kulme kergitama, kui neid esikusse astudes võtab vastu mahe loodusheli.

Kõlareid on erineva kuju ja kujundusega. Kui eelistad minimalistlikku lähenemist, siis sobib hästi valge värv ja naturaalsed tammetoonid, värvilisemasse interjööri sobivad aga mere- või metsapilt ning eksklusiivsed disainilahendused.

Oceanbox Wave. Foto: Relaxound

Asja võlu peitub lihtsuses – väike korpus tähendab, et saad kõlari asetada mugavalt lauale või riputada seinale. Majakujuline linnulaulu esitav kõlar töötab AA-tüüpi patareidel, mis tulevad komplektis kaasa. Kõlarid, millega saad nautida järveäärseid loodushelisid ja merekohinat, on laetavad kaasasoleva USB-kaabliga. Olenevalt kasutustihedusest peab kõlari patarei või aku vastu päris pikka aega, nii et võid nende vahetuse või laadimise lausa unustada. Aktiveerumisel on võimalik loodushelisid kuulata 2 minutit ning heli tugevust saab reguleerida.

Relaxsound Zwitscherbox, Birdybox, Oceanbox ja Lakesidebox Classix minikõlarite valikuga saad tutvuda lähemalt Miterassa e-poes, Endla Ärimaja ja T1 keskuse kauplustes või Apollo e-poes ja suuremates kauplustes üle Eesti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.