Miterassa blogi

Sang hoiab paigal: kolm head sangaga juhtmevaba kõrvaklappi

Midagi pole teha – ükskõik kui hästi ka kuulariotsikuid ei tehtaks, on päris palju neid, kelle kõrva kuju pole “harju keskmine” ja ilma lisatoeta kipuvad väikesed kõrvasisesed klapid kõrvast välja tulema. Selleks on hea lahendus olemas – sang, mis käib kõrva taha ning hoiab klapid paigal igas olukorras.

Sangaga kõrvaklappe on mitmesuguseid, aga kõige mugavamad on mõistagi täielikult juhtmevabad. Nende puhul ei ole ohtu, et näiteks väljas sall või krae ikkagi klapid kõrvast välja tõmbab. Tänapäevased uued klapid on ka juhtmevabalt hea kvaliteediga ning aku kestab piisavalt kaua, et saad vähemalt ühe päeva jooksul hakkama. Siin on kolm head sangaga kõrvaklappi.

JBL Endurance PEAK

JBL-i sangaga klapid sobivad nii sportimiseks kui väljas töö tegemiseks. Sangaga kõrva taha käiv ühendus hoiab kuulari kindlalt paigas ning veidi suurem aku on paigutatud kõrva peale. Selleks, et saaksid kuulari võimalikult täpselt kuulmekanalisse sobitada, on kaasas kolmes erinevas suuruses otsikupaarid.

JBL-i saab kasutada käed-vabad seadmena, sest sellel on sisseehitatud mikrofon, samuti toetab seade Siri ja Google Assistanti häälkäsklusi.

Aku kestab 10 tundi, koos laadimiskarbiga on kuulamisaega kokku 30 tundi. Kiirlaadimisega saad kümne minutiga juurde juba tund aega kuulamisaega.

Endurance PEAK vastab IPX7 veekindlusele ehk on täiesti veekindel, kannatab isegi vees olemist.

JLab Epic Air Sport True Wireless

JLabi klapid on samuti mugavate kõrvataguste sangadega, mis hoiavad kuularid kindlalt paigas. Aku kestab 10 tundi, koos laadimiskarbiga on kuulamisaeg juba 60 tundi.

Klapid on vee- ja tolmukindlad, vastates IP66 standardile. Lausa sukelduda nendega siiski ei tasuks, kuid kannatab nii higi, niiskust, veejugasid kui tolmust keskkonda väga hästi.

Nende klappidega saab samuti käed-vabalt mikrofoni kasutada ning häälkäsklusi jagada kas Sirile või Google Assistantile.

Beats Powerbeats Pro

Beatsi kõrvaklappide silikoon-otsikuid saab vahetada ning valida sobiva suuruse just oma kõrvade jaoks. Lisaks saab reguleerida ka kõrva taha käivat sanga.

Sügaval kõrvakanalis istuv kuular tagab kindla püsivuse isegi siis, kui jooksed ja hüppad ning kõrvatagune sang annab lisakindluse, et näiteks higistades klapid siiski kõrvast välja ei libiseks. Apple, kes on nüüd Beats by Dre omanik, testis uusi klappe ligi 20 erineva kujuga ning valis lõpuks välja sellise disaini, millega on kõige parem sobituda erinevate inimeste kõrvadega.

Powerbeats Pro on nii niiskus- kui higikindel ja kannatab nii pritsmeid kui kergemat vihma, kuid päris vee alla nendega minna ei tasuks. Korpus vastab IPX4 standardile, mis tavaliselt viitab sellele, et kasutada saab välitingimustes normaalse ilmaga ja kerge vihmasabinaga. Ujuma minna Powerbeats Pro´ga ei soovitata.

Suur valik kõrvaklappe, kõlareid ja muid elektroonikatooteid on müügil T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvas kaupluses või e-poes.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.