Sonose kõlarid on nüüd saadaval eriti heade hindadega

Sonos Sub ja Sonos Beam

Sonos on teada-tuntud oma kvaliteetsete kõlarite poolest, mis saanud kiitust nii kodukasutajatelt kui ka professionaalidelt. Nüüd on hea võimalus need ise järele proovida ning nende kvaliteedis veenduda.

Eriti hea pakkumine on see neile, kes soovivad isiklikku kodukinosüsteemi alles luua või juba olemasolevat täiendada. Kõiki Sonose kõlareid saab omavahel ühendada – nii on võimalik aja jooksul kokku panna väga muljetavaldava ruumilise heliga terviklik kodukinosüsteem.

Alustada võib näiteks teleri jaoks mõeldud ribakõlarist, mida on Sonose valikus kolm erinevat mudelit. Kõige soodsam on mudel Ray, veidi võimsam Beam ning suurima kõlarielementide arvuga Arc. Kõiki neid saab kampaania raames osta tavahinnast 20 protsenti soodsamalt.

Kel tarvis süsteemi juurde bassikõlarit, saab hetkel hea hinnaga osta Sonose kõige võimsama Sub kõlari. See stiilse välimusega kõlar kannab välja muljetavaldavalt madalaid helisid, mis filmide vaatamisele ja muusika kuulamisele sügavust lisavad.

Sonose kõlaritel Move, Roam ja Roam SL on muu hulgas Bluetooth-ühendus, mis teeb neist kõigist ideaalse reisikaaslase. Tänu juhtmevabale ühendusele saad seega kvaliteetse heli endaga igale poole kaasa võtta ning vastavalt olukorrale eelistada kas suuremat kõlarit Move või väiksemat kõlarit Roam, mis mahub kenasti ka seljakotti.

Sonos Move

Mõlemat mudelit saab loomulikult kasutada koos teiste Sonose kõlaritega. Nii võib juba paari Roam või Move kõlariga ja teleri ribakõlariga moodustada asjaliku kodukinosüsteemi.

Minimalistliku, igasse keskkonda sobiva disainiga Sonose kõlarite kasutamise muudab lihtsaks nutiseadme rakendus, mis pakub seadistamiseks väga palju võimalusi. Sealt saab kõiki kõlareid mugavalt juhtida nii ühekaupa kui ka korraga, neid välja lülitada või soovi korral grupeerida. Samuti saab kõlarite kaupa muuta nende heliseadistusi, olenevalt sellest, kas soovid näiteks rohkem bassi või kõlavamaid kõrg- ja kesksagedusi.

Sonos toetab pea kõiki suuremaid muusika voogedastusplatvorme. Otse rakenduse vahendusel saad kuulata Spotifyd, Amazon Musicut või Tidali. AirPlay 2 vahendusel saad lihtsa vaevaga kasutada Apple Musicu teenust.

Kõigi kõlarite juhtimiseks on nende korpusel puutetundlikud nupud ja loomulikult saab kõlaritele käsklusi anda ka häälassistendi kaudu.

Soodusmüügi raames on võimalik lisaks ribakõlaritele Ray, Beam ja Arc ning Sub bassikõlaritele soetada ka kaasaskantavaid kõlareid Roam SL, Roam ning Move. Kõik mudelid on saadaval nii musta kui valge korpusega. Mudelivalikuga ja kõlarite omadustega saab täpsemalt tutvuda Miterassa e-poes, kampaania lõpeb 11. juunil 2023.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.