Miterassa blogi

Tagasi kooli muusika saatel: Miterassast saab praegu hea hinnaga mitmeid kõrvaklappe ja kõlareid

Foto: Sony.

Kätte on jõudmas septembrikuu, mis aga tähendab, et juba peagi on aeg asuda taaskord koolipinki nühkima. Oluline on õppeaasta vältel end alati motiveerituna hoida ning üks hea võimalus selleks on näiteks lemmikmuusika kuulamine. Miks mitte alustada kooliaastat uute kõrvaklappide või kõlariga, mille saab praegu soetada Miterassast soodsa hinnaga?

Mürasummutavad kõrvaklapid, et tagada koolitükke tehes vaikus

Me kõik oleme seda kogenud – ümbruses valitseb kole lärm ja koolitöödele keskendumine on praktiliselt võimatu. Hüvaks abimeheks on mürasummutavad kõrvaklapid, mis aitavad välise lärmi välja täielikult välja lülitada. Juhtmevabadus on mürasummutavate klappide juures samuti hea boonus, sest juhe ei takista teise tuppa ümberasumist, et endale kiiresti vahepalaks üks võileib teha. 

Näiteks praegu saab hea hinnaga soetada endale JBL Club 950NC kõrvaklapid, mille digitaalne mürasummutus aitab tõhusalt eemaldada üleliigse taustamüra. Eriti kasulik on mürasummutus näiteks bussis, rongis või kohvikus, kus on küll mugav kodutöid teha, aga tihtilugu on need kohad ka võrdlemisi lärmakad.

Foto: JBL.

Samuti on klappidest palju abi neile, kes lähevad uuest õppeaastast elama ühiselamusse, kus toakaaslased ja teised elanikud võivad olla mõnevõrra häälekamad vahel. JBL Club 950NC aku kestab koguni 55 tundi (koos mürasummutusega 22 tundi) ning kõigest 15 minutit laadimist annab juba kaks tundi kasutusaega tagasi. 

Heliseadeid saab hõlpsasti oma meeldimise järgi muuta My JBL Headphones rakendusest ning parema kasutajamugavuse tagab Google Assistant ja Alexa tugi.

Kompaktsed kõrvasisesed klapid trenni tegemiseks

Mõistagi inimeste vajadused on erinevad ning igaühe jaoks ei ole mürasummutus kuigi oluline funktsioon. Piisab juba sellest, et kvaliteetse heliga muusikat saaks kuulata. Tööga saavad suurepäraselt hakkama kompaktsed kõrvasisesed klapid Sony WF-C500.

Sony on meile ajaga tõestanud, et nende kõrvaklapiosakond teeb head tööd ja erandiks pole ka WF-C500. Kiidusõnu on klapid saanud näiteks tuntud audioportaalilt What Hi-Fi?, kus on rõhutud klappide heli kvaliteedile, kenale disainile ja taskukohasele hinnalipikule.

Ergonoomilise disainiga WF-C500 klapid istuvad hästi kõrvas oma silikoonist vahetatavate otsikutega, silindriline piklik laadimiskarp aga on mugav kaasas kandmiseks. Samuti on antud ka IPX4 standardile vastav veekindluse hinnang, mis kannatab niiskust ja pritsmeid. Seega sobivad klapid näiteks õues kasutamiseks ja trenni tegemiseks.

Foto: Sony.

Aku kestab kuni kümme tundi, kuid koos karbiga pikeneb see aeg 20 tunnile. Kümme minutit kiirlaadimist annab ühe tunni kuulamisaega lisaks.

Kasutajasõbralike nuppudega saab lugusid vahetada, neid pausile panna või vahele jätta. Lisaks pääseb kuulaja nupuga kiirelt ligi oma eelistatud virtuaalassistendile (Google Assistant või Siri). Klapid ühilduvad Sony Headphones Connect äpiga, mille kaudu saab täiendavalt seadistada nii helitämbrit kui klappide juhtimist.

Võta muusika igale poole kaasa

Õppimise kõrvalt on tähtis ka puhata ning kellele ei meeldiks oma vaba aega sõprade või lähedaste seltsis veeta. Koosolemise teeb aga veelgi elavamaks hea muusika, mille saab tänu kaasaskantavale kõlarile igale poole võtta. 

Soodusega saab hetkel endale hankida näiteks kompaktse Sony SRS-XB23 kaasaskantava kõlari, mis pälvis mullu kõrgelt hinnatud Red Doti disainiauhinna. Žürii hindas disaini juures vaatamata oma õhulisele välimusele piisavat tugevust ja vastupidavust ning praktilist kuju.

Foto: Sony.

SRS-XB23 korpus on vee- ja tolmukindel, mida saab määrdumise korral pesta kasvõi kodus kraanikausis. Kõlari kuju on disainitud täpselt nii, et seda mahuks hoida igasugustes topsihoidjates. Samuti on kõlaril kanderihm, mille abil on võimalik seda riputada peaaegu kõikjale. 

Olemas on veel kasulik valjuhääldi funktsioon, mis lubab mugavalt käed-vabana kõnesid vastu võtta. Kõlar pakub 12-tunnist kuulamisaega ning uuesti täislaadimiseks kulub 2–3 tundi (olenevalt laadija võimsusest). 

Kui plaanis pakkuda muusikat vähe suuremale seltskonnale, siis ei pruugi eespool välja toodud kõlarist enam piisata. Sel juhul aga tuleb pilk suunata “kangema” Sony SRS-XG300 poole, mida võib kutsuda ka juba muusikakeskuseks. 

SRS-XG300 kuulajale sügavat bassi ja selget kõrgsagedusheli integreeritud tviiterite ja Mega Bass funktsioonide abiga. Kõlaril on küljes ka LED-valgustus, mis sünkroniseerib valguse muusika rütmiga. Tänu IP67 veekindluse standardile ei kujuta pritsmed ega tolm kõlarile mitte mingisugust ohtu. 

Foto: Sony.

Ühe laadimisega kestab SRS-XG300 aku 25 tundi ning vaid 10 minutit laadimist lisab pisut üle tunni kasutusaega. Kõlaril on Party Connect funktsioon, mis võimaldab kokku ühendada kuni 100 ühilduvat juhtmevaba kõlarit ja panna muusika kostuma mitmest seadmest korraga.. Funktsiooni saab kasutada Sony Music Center äpis.

Vaata ka teisi uue hooaja soodustusega koolikampaania kõrvaklappe ja kõlareid Miterassa e-poest. Loomulikult saab kõiki audioseadmeid enne soetamist Miterassa kauplustes järele proovida ja veenduda kvaliteedis ise.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.