Võta kevadine päikesepaiste vastu Bose’i kõlariga päikeseprillidega

Bose Rondo kõlariga päikeseprillid

Kevade tulekut kuulutavad linnulaul, õide puhkevad pungad ning aina kõrgemalt käiv päike. Viimase taltsutamisel on heaks abivahendiks päikeseprillid, mida leiab ka Bose’i valikust. Muidugi pole tegu lihtsalt prillidega – nendega võid vabas õhus ka oma lemmikmuusikat kuulata.

Stiilse disainiga Bose Framesi päikeseprillid ei erine esmapilgul tavalistest prillidest millegi poolest. Tegelikult aga on neile sisse ehitatud kõlarid ja mikrofonid, mis võimaldavad nii muusikat kuulata kui ka kõnesid pidada.

Kõlarid on paigutatud prillisangade sisse suunaga kandja poole. Nii ei sega muusika kõrval olijaid ja endale kõrvu jõudev muusika on selgema heliga. Raamil asuvast nupust saab heli sisse ja välja lülitada, lugusid vahetada ning kõnesid vastu võtta, samuti aktiveerida Siri ja Google’i häälassistenti.

Helitaseme muutmiseks pole samuti tarvis nutitelefoni iga kord taskust välja otsida – piisab toitenupu allhoidmisest ning pea liigutamisest paremale või vasakule.

Selleks, et prillid kaua vastu peaks, on kvaliteetsele plastile lisaks kasutatud metallhingi. Klaasid peavad vastu nii kukkumisle kui kriimustustele ja blokeerivad 99 protsenti UV-A- ja UV-B-kiirgusest.

Juhtmevabaks kasutamiseks on prillide sisse ehitatud kolm ja pool tundi vastu pidav aku, mille täislaadimiseks kulub kaks tundi.

Päikeseprille on saadaval erineva kujunduse ja suurusega, nii saab igaüks oma maitsele ja stiilile sobiva mudeli valida.

Suure valiku Bose Framesi seeria prille leiad Miterassa e-poest, kus hetkel on käimas ka sooduskampaania ja saad mõne mudeli soetada kuni veerandi võrra algsest hinnast odavamalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.