XGimi kodukinoprojektoriga saad filme ja seriaale ka vabas õhus nautida

Nüüd, kus ilmad aina soojemaks lähevad ning päike inimesi õue meelitab, on vabas õhus liikumiseks ideaalne aeg. Matkale või reisile minneski ei pea ilmtingimata kõigist hüvedest loobuma – XGimi kodukinoprojektoriga saad videopilti nautida igal pool ja igal ajal.

XGimi MoGo 2 Pro mudel on hea valik, kui oled kaasaskantava kodukinoprojektori otsinguil. Sellest leiad kõikvõimalikud nutikad lahendused, et kuvatav pilt oleks ühtviisi hea ükskõik millistes oludes ja valgustingimustes.

MoGo 2 Pro kasutab ISA 2.0 tehnoloogiat, mis kaardistab ümbritsevat keskkonda ning kohandab pildi kiirelt uute oludega, kui peaks olema tarvis seadet liigutada või ümbritsevad olud muutuvad.

XGimi MoGo 2 Pro

Intelligentne silmakaitse süsteem tuvastab valgusvihku jäävaid objekte ning viib heledustaseme niisugusele tasemele, et see ei teeks liiga lemmikloomade ega laste silmadele. Projektor on varustatud ka spetsiaalse funktsiooniga, mis tunneb ära pildi kuvamise alasse jäävaid takistusi ja kohandab pilti vastavalt.

MoGo2 Pro seest leiab 400 ISO luumeniga LED-lambi, millel on 1920×1080 resolutsioon, HDR10 tugi ning 8 W võimsusega kõlarid koos Dolby Audio toega. Tänu sellele saad metsas samaväärse filmielamuse nagu kodudiivanil.

Lisaks sellele on MoGo2 Pro mudelil olemas Google Play ja Android TV tugi, niisiis on ka välis- ja kodumaiste voogedastusteenuste sisu kõikjal kättesaadav. Tavalise vooluadapteri asemel saab projektorit laadida ka akupanga kaudu.

XGimi Halo+

Samasuguseid nutikaid lahendusi pakub ka XGimi Halo+ mudel, aga sellel on veelgi suurem heledustase ning aku. Halo+ projektori seest leiab 900 ANSI luumeniga LED-lambi, HDR10 formaadi ja HLG toe ning 10 W võimsusega kõlarikomplekti.

Halo+ suurem aku kestab ka juhtmevabalt kuni 2,5 tundi, seega saad oma lemmikfilmi rahulikult lõpuni vaadata. Mõlemad seadmed saab ühendada nii WiFi kui ka Bluetoothi kaudu, lisaks on neil olemas HDMI- ja USB-pesad.

Kõige selle juures on tegu ülimalt kompaktsete ning kergete seadmetega. MoGo2 Pro kaalub kõigest 1,1 kg, Halo+ veidi enam – 1,6 kg. Mõlemad projektorid on kaasaskantava kõlari mõõtu, seega mahuvad vabalt seljakotti koos muu vajalikuga.

Miterassast leiab peale Halo+ ja MoGo2 Pro mudelite teisigi XGimi projektoreid, mis sobilikud nii kaasa võtmiseks kui ka kodus kasutamiseks. Valikuga saad lähemalt tutvuda nende e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.