Miterassa blogi

XGIMI kodukinoprojektoritega naudid kvaliteetset videopilti igal pool

XGIMI Halo+

Projektoritega seostuvad ennekõik koosolekuruumide ja klassiruumide lagedes olevad seadmed, mis seintele pilti näitavad. XGIMI tahab aga suure ekraani mugavuse igaühele koju kätte tuua ja pakub laia valikut kodukinoprojektoreid.

Olenevalt kasutusotstarbest ja eluviisidest saad valida nii koju mõeldud seadmete kui ka kaasaskantavate vahel. Väiksemaid seadmeid on XGIMI valikus kaks – MoGo Pro+ ja Halo+ ja need sobivad ideaalselt ka kaasa haaramiseks, näiteks kui on soovi grilliõhtul sõpradega mõni hea film ära vaadata. Kodusesse keskkonda sobivad aga XGIMI Elfin ja Horizon.

Naudi pilti igas suuruses

Kõikide seadmete ekraanid on FullHD resolutsiooniga ning need suudavad seinale kuvada pilti alates 40 tollist kuni 200 tollini välja. Vaja on vaid projektor õigele kaugusele seinast paigutada. 

Kui on tarvis kasutada projektorit kitsastes oludes või pilti kuvada terava nurga all, aitab seda teha Auto Keystone Correction funktsioon, mis oskab pilti korrigeerida kuni 40 kraadise nurga alt. Muidugi on olemas ka fookuse automaatse sättimise funktsioon, mis aitab pilit alati terava ja selgena hoida.

XGIMI MoGo Pro+

Intelligentse objektide vältimise süsteemi abil oskavad projektorid aga ekraanipilti vastavalt läheduses olevatele esemetele ise korrigeerida ning õige suuruse valida.

Vastavalt seadmele on erinevad ka nende poolt kuvatava pildi heledustasemed. Näiteks MoGo Pro+ pakub 300 ANSI luumeniga heledustaset, Elfin 800 ANSI luumeniga ning Halo+ 900 ANSI luumeniga heledustaset. Kõige parem näitaja on aga Horizoni mudelil – 2200 ANSI luumenit.

Toitekaabli saad koju jätta

Kõigil projektoritel on Harman/Kardon kõlarisüsteem, et saaksid nautida parima kvaliteediga heli. Kõigis seadmetes on kaks kõlarielementi, MoGo Pro+ ja Elfini puhul on need 3W võimsusega, Halo+ puhul 5W võimsusega ning Horizonist leiab 8W kõlarid.

XGIMI Elfin

MoGo Pro+ ja Halo+ projektorid pakuvad lisaks kaablitoitele ka akutoidet, ning laadimiskorraga kuni 2,5 tunnist aku kestust, mis on ideaalne filmi vaatamiseks.

Android TV abil pääsed ligi aga tuhandetele Play poe rakendustele ning lisaks sellele on võimalik otse seadmest vaadata suurt valikut kodumaiseid TV rakendusi nagu Telia, Elisa, Go3, Viaplay või Apollo TV. Telefonist sisu kuvamine on samuti lihtsaks tehtud tänu Google Chromecast ja Apple Airplay funktsioonidele.

XGIMI Horizon

Väliste seadmetega ühendamiseks on kõigil projektoritel lisaks ka HDMI ja USB pesad, muidugi ka võimalus ühendada kõrvaklappe ning andmeedastuse jaoks wifi ja bluetooth. Horizoni puhul saad seadme ühendada otse ka LAN võrgukaabli külge.

Soovi korral saad seadmete lähemalt tutvuda tootja kodulehel ning ostmiseks suunduda Miterassasse või teha see mugavalt otse nende e-poest

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.