Video: Need on Samsungi 2020. aasta QLED telerite huvitavamad ekraanitehnoloogiad

Samsungi 2020. aasta QLED telerite seeria on saanud juurde mitmeid huvitavaid funktsioone, millega telerivaatamine veel paremale tasemele viia. Üheks suuremaks märksõnaks on sel korral 8K resolutsioon, mis tähendab lihtsalt öeldes kaks korda teravamat pilti kui 4K ekraanil, mis on maailmas juba üsna laialdaselt levinud.

Samsungi 8K resolutsiooniga ekraanide puhul on huvitav lahendus ka tehisintellektil põhinev pildiparandustehnoloogia ehk AI Upscaling. Kuna 8K sisu leidub praegu veel maailmas suhteliselt vähe, siis on teler varustatud lahendusega, mis suudab võtta madalama resolutsiooniga pildi ja tõsta selle kvaliteedi 8K resolutsiooniga võrreldavale tasemele.

Mõistagi on rohkelt tähelepanu suunatud ka teleri disainile, kuna Samsungi andmetel on see inimeste jaoks tänapäeval aina olulisem. Ei taheta enda vaid kuvarit, mis näitab head pilti, vaid ekraani, mis on toas ka disainielement. Seetõttu on ekraaniääred 8K QLED teleril äärmiselt õhukesed ja ka teler ise on üsna peenike, et see näeks toas hea välja.

Vaata teleri ja selle funktsioonide kohta täpsemalt videost:

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.