Smarta.ee blogi

3 ägedat toodet, millega oma kodu kohe ja praegu nutikamaks muuta

Nutikoduseadmeid on turul rohkem kui keegi iial kokku jõuaks lugeda, kuid kui oled nutikate lahendustega alles algust tegema, siis siin on 3 seadet või seadmekomplekti, mis oleks ideaalsed kodu nutikaks muutmisega alustamiseks.

Nutikas kardinamootor

Kas poleks mitte tore, kui hommikul äratuskella helisemise ajal ka kardinad vaikselt ülespoole liiguksid ning toa maheda päikesevalgusega täidaksid? Või kui oled end diivanile sisse seadnud, et vaadata mõnd toredat filmi, kardinad justkui võluväel langeksid ja toa pimedusse mataksid?

Seda saab lihtsa vaevaga teha Soma kardinamootorite abil. Ühenda need vaid rulooga, ava äpp või hõika nutiassistendile ning kardinad liiguvad just nii, nagu sina tahad. Lisaks saab kasutada ka graafikuid, et ise veelgi vähem asjale mõelda.

Seadmega saad tutvuda siin.

Ahhetamapanev valgussein

Mis võiks olla lahedam, kui nutikas öölamp? Muidugi nutikas valgussein, mis töötab ideaalselt öölambi, seinalambi või lihtsalt ägeda stiilielemendina. Need nutikad valguspaneelid saad omavahel ühendada, äpile öelda, millist mustrit seinal näha tahad ning tuba täitub valgusega.

Loomulikult saab äpis ka määrata, et mingil kindlal kellajal tuba valgusega täituks.

Uuri lähemalt siit.

Täida kodu muusikaga

Kui nutikus võiks aga olla seotud hoopis muusikaga, siis tulevad appi Riva kõlarid. Need stiilsed ja hea helikvaliteediga kõlarid võib pista igasse tuppa ning täita terve kodu muusikaga. Kui aga mitut ei taha, võib algust teha ka ühega ning neid ajapikku juurde lisada. Valik on sinu: suuna mahe muusika just sinna tuppa, kuhu ise soovid.

Uuri rohkem siit.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.