Smarta.ee blogi

3 lahedat nutikinki, mis koolilõpetajad õnnelikuks teeks

Lõpetamiste hooaeg on kätte jõudmas ning traditsiooniline on lõpetajale ka midagi kinkida. Kui aga ümbrik ja lill tunduvad liialt igavad, siis valides ühe neist kolmest nutikingist saad massist eristuda ning lõpetajale ka midagi reaalselt praktilist kinkida.

Vinge akupank, telefoniümbris ja laadimisjuhe

Kui lõpetaja on iPhone’i kasutaja, siis saad lõpukingiks valida stiilse telefoniümbrise, akupanga ja laadimisjuhtme komplekti. Huvitavate ning uudsete disainidega korpused ja akupangad pakuvad nii silmailu kui ka praktilisust. Valikus on ohtralt erinevaid disaine, seega leiab kindla peale mõne, mis sobib just konkreetse lõpetaja iseloomuga.

Komplekt maksab 89 eurot ning soetada saad selle siit.

Omapärane telefonikorpus

Kui komplekti järgi vajadust pole, siis võib lõpukingiks valida ka lihtsalt ägeda telefonikorpuse, või suisa telefoniridiküli, mis seadet korralikult kaitseb. Smarta tootevalikust leiab ohtralt erinevaid korpuseid, kuid lõpetamiseks võiks kaaluda näiteks seda lahedat lillelist korpust või seda telefonikotti.

Kõigekindel telefonikodu

Kui aga kingi saaja on aktiivsem inimene, siis sobiks talle ideaalselt OtterBoxi kukkumiskindel korpus koos ekraanikaitsmega. See korpus peab vastu pea kõigele, seega on tegu ideaalse kingitusega lõpetajale, kellele meeldib vabal ajal metsas müttamas või rattaga rallimas käia.

Korpuse saab hankida siit.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.