Smarta.ee blogi

4 lahedat telefonihoidikut, mis näitavad, et vähesemaga ei tasu leppida

Suure tõenäosusega on sinu autos telefonihoidik. Suure tõenäosusega on see aga lihtne plastikust käpp, mis telefoni vaevu kinni suudab hoida. Kui oled otsimas midagi praktilisemat ja kvaliteetsemat, siis siin on 4 lahedat telefonihoidikut, mille ostmisele kindla peale mõtlema peaksid.

Mugavus magnetitega

Kui oled otsimas telefonihoidikut, mille puhul saab telefoni ülilihtsalt hoidikusse panna ja selle sealt eemaldada, siis tasub vaadata Kenu magnetiga telefonihoidiku poole. Magnetid haaravad telefonist kiirelt kinni ning soovi korral saad telefoni vaid ühe tõmbega kätte. Samuti töötab see hoidik iDeal of Sweden moodsate telefoniümbristega, kuna ümbriste tagused on magnetiga.

Reis tagaistmel lõbusaks

Kui autoreisil on tagumisel istmel sõitmas lapsed, siis saad neile nüüd mugavalt käima panna multika või õpetliku video, seda Kenu telefonihoidikuga, mis kinnitud esiistme peatoe külge. Seejärel tuleb vaid telefon hoidikusse libistada ning tagumisel istmel sõitjatel on mugav terve reis huvitavat sisu vaadata.

Ülim lihtsus minimalismis

Kui otsid aga midagi tõeliselt lihtsat, siis ei pea vaatama edasi Kenu lihtsalt telefonikinnitusest. Torka see ventilaatoriavasse, pista telefon sisse ja valmis. Lisaboonuseks on seejuures see, et palaval suvepäeval jahutab ventilaatoriavast voolav jahe õhk ka telefoni.

Mine rattareisile!

Nüüd aga autodest eemale: kui soovid minna rattamatkale ning seejuures mitte ära eksida, siis kinnita lenkstangi külge telefonihoidik. Seeläbi on GPS alati silme ees ning ei pea kartma ka seda, et telefon sõidu ajal taskust välja libiseks ning katki kukuks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.