Smarta.ee blogi

Nüüd saad ekraani kaitsekile ka kumera ekraaniga telefonidele

Tänapäevaste telefonide ekraanid on muutumas järjest kumeramaks, mis muudab neile kaitseklaaside või kilede kinnitamise pea võimatuks, eriti siis, kui kile päris täpselt ei istu. Selle probleemiga aitab võidelda Smarta valduses olev unikaalne masin.

Smarta salongis C.R. Jakobsoni 7/76 on olemas kaitsekilede lõikamise masin, mille pilvetarkvaras on olemas pea kõikide levinud telefonide mudelid. See annab suurepärase võimaluse kõikidele klientidele saada kohe ekraanikaitse just sellele telefonile, mis neil taskus on

Eriti heaks lahenduseks on see Samsung Gaaxy S9 ja S9+ telefonide omanikele, kelle suurim mure on senini olnud kaitseklaaside kasutamisel vähene kattuvus või ekraanitundlikkuse vähenemine.

Zaggi kaitsekiledega seda muret ei ole. Tundlikkus ja läbipaistvus säilib ning lisaks pakutakse veel ekraani kildudeks purunemise kindlust, seega saab kõik hea, ilma ühegi halva omaduseta.

Samuti saab lõigata “case friendly” lahenduse, mis ei takista ümbrist kandmast. See on tänapäeval ühe enam levinud probleem, kuivõrd klaase tahetakse äärest ääreni ja paljudel juhtudel telefonikatte paigaldamisel klaas enam ei sobi.

Tänu imemasina pilvetarkvarale saavad kõikide telefonide kaitsekiled välja lõigatud kohe. Samuti on võimaluseks enamlevinud telefonide tagused katta kas läbipaistva kile või carbon-materjaliga.

Sama lahendust saab pakkuda ka tahvelarvutitele ja uudisena ka 200 enimlevinud sülearvutiele

Zagg ekraanikaitsetele kehtib eluaegne garantii egk ostes Zaggi ekraanikile või klaasi, siis kehtib sellele garantii nii kaua, kuni telefon kliendi kasutuses on.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.