Smarta.ee blogi

Otterbox = nutiseadme kukkumiskindlus

Uuringute järgi ostab ligi 60% klientidest uue telefoniga kaasa ümbrise, mille oluliseimaks näitajaks saab alati kaitse. Kliendid soovivad kaitset enda värskele mobiilimudelile, et see püsiks kauem värske ning oleks turvatud kukkumiste ja kriimustuste eest, kuid näeks samas moderne välja. Selle nimel on töötanud maailma suurim ümbriste tootja Otterbox.

Oluline on selgitada, mis on kukkumisekindlus ja põrutuskindlus. Põrutus on kukkumine kuni 30 cm kõrguselt ja seda kaitset pakuvad praktiliselt kõik ümbrised. Kukkumisekinlduseks loetakse aga kuni 2 meetrit kõrguselt telefoni juhuslikku kukkumist.

Otterbox sai alguse nagu paljud teised start-upid – läbi suurte unistuste, mis algasid tagasihoidlikust garaažist. Bränd loodi 1998. aastal, mis teeb sellest ühe vanima ümbrisetootja ning seda on arendatud raske töö ja suure riskiga, võtmeks on tarbija soovide kuulamine. Otterbox on loodud nõudlikule kliendile, kelle jaoks on oluline kvaliteet ning kukkumiskindlus.

Otterboxil tuntumateks mudeliteks on:

Mudelid Symmetry ning Symmetry Clear (ehk läbipaistev) on stiilsed kaitsed sinu mobiiltelefonile. Otterbox on põrutus- ja kukkumiskindel. Otterbox on teinud 24 erinevat testi, mis on väldanud 238 tundi, et veenduda ümbrise vastupidavuses ja antavas lubaduses kaitsa telefoni kukkumise ja põrutuse eest.

Otterbox Strada telefoniümbris on tehtud ehtsast nahast ja polükarbonaadist, mis annavad ümbrisele elegantse välimuse ja tagavad kindla kaitse kukkumiste eest. Kaantel on olemas tasku sularaha või kaardi jaoks ning magnetiga klapp tagab kaitse telefoni ekraanile.

Otterboxi läbipaistev ultraõhuke UV-kaitsega silikoonist ümbris annab võimaluse näidata kõigile oma telefoni elegantset disaini, samal ajal kaitseb ümbris telefoni kriimustuste ja põrutuste eest. Komplekti kuulub ka tugevdatud kaitseklaas telefoniekraanile, mis ei ole kukkumisekindel.

Tutvu Otterboxi toodetega siin. 

Smarta.ee on SmartEST Baltic OÜ kaubamärk. SmartEST Baltics OÜ tegeleb värskematest moevooludest inspireeritud nutiseadmete aksessuaaride, funktsionaalsete ehk kukkumis- ja veekindlate aksessuaaride ja uue generatsiooni nutividinatele maaletoomise ja veebimüügiga Baltikumis.
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.