Sony Centeri blogi

3 põhjust, miks PSN kaardid teevad PlayStationi kasutajate elu lihtsamaks ja mugavamaks

Sony Centerist PSN kaardi ostes osaled duubeldusloosis ja võid võid võita teise sama väärtusega kaardi.Foto: Sony

PlayStationi mängukonsoolide veebiteenuste võrgustik PSN (PlayStation Network) võimaldab mängida koos üle interneti ning soetada PlayStationi e-spoest kiiresti ja lihtsalt mänge, mängude lisasid ja kasulikke teenuseid. PSN tunnistab pangakaarte, kuid oste on võimalik sooritada ka PlayStationi rahakaartidega.

Toome välja kolm põhjust, miks võiksid kaaluda PSN kaartide kasutamist. Hea valiku PSN kaarte leiad Sony Centerist.

Kulud turvaliselt kontrolli alla

PlayStationi e-poest on võimalik lihtsa vaevaga oste sooritada ka krediitkaardiga. Kui aga mängukonsooli kasutavad lapsed, siis ei pruugi vanematel alati olla täieliku kontrolli selle üle, kas ja kui palju kulutatakse.

Seda probleemi aitavad lahendada PlayStationi rahakaardid. PSN kaarte kasutades saad ise valida, kui suure summa lastele mängude ostmiseks kulutada annad. Osta ise rahakaardid ja kasuta kaartidel olevaid koode kas veebibrauseris või PlayStation konsoolil e-poes, et raha enda kontole laadida. Nii tead alati täpselt, kui suur summa mängudele kulub

Plussiks on ka asjaolu, et rahakaarte kasutades ei ole tarvis süsteemi sisestada enda krediitkaardi andmeid. See tähendab, et potentsiaalsete andmelekete või häkkerite rünnaku korral väldid tundliku info pahatahtlikesse kätesse sattumist.

Igakuised tasuta mängud

Lisaks PSN rahakaartidele on Sony Centerist võimalik osta ka PlayStation Plus mänguteenuse liikmelisust üheks või kolmeks kuuks. PlayStation Plus on vajalik üle interneti koos teistega mängimiseks, kuid sellel on üks suurepärane eelis: Plusi tellijad saavad saavad igal kuul vähemalt kolm mängu ilma sentigi lisaks maksmata.

Tasuta mänge jagatakse välja alati vähemalt kolm, kuid vahel ka rohkem. Näiteks märtsikuus saavad PS Plusi tellijad puhtamuidu lausa viis videomängu. Ja need ei ole mingid tundmatud nišimängud, vaid ära antakse ka suuri ja tuntuid tegijad. Sel kuul saavad Plusi kasutajad endale näiteks “GTA 5” PlayStation 5 versiooni, mis ilmus alles märtsi keskel.

PS Plusi tasuta mängud tähendavad, et sul on alati midagi mängida, isegi siis, kui sa ise uusi mänge ei osta. Märtsikuu PS Plusi mängudega saad lähemalt tutvuda siin.

Sony Centeri duubeldusprogramm

Kas teadsid, et kui soetad Sony Centerist PSN kaardi, siis osaled automaatselt loosis, millega võid enda ostu duubeldada?

See tähendab, et kui ostad Sony Centerist näiteks 20-eurose PSN kaardi ja loosiõnn naeratab just sulle, siis saad endale puhtamuidu veel ühe PSN kaardi samas väärtuses. On ju päris tore üllatus, kui saad kuu alguses teada, et mängude eelarve on sel korral kaks korda suurem.

Loosis osalemiseks ei ole vaja teha ühtegi tüütut lisasammu. Piisab sellest, et ostad kas Miterassa e-poest või Sony Centerist füüsiliselt mõne PSN kaardi. Õnnelikku võitjat teavitatakse e-kirja teel ning võitja nimi avalikustatakse ka Sony Centeri Facebooki lehel.


PSN kaarte ostes tasub meeles pidada, et Sony Centeris müüakse ainult Soome regioonis töötavaid kaarte. PlayStationi veebiteenuste võrgus Eesti eraldi alana ei eksisteeri, mistõttu on meile lähim regioon Soome. Enamik kohalikke mängijaid ongi registreeritud just sinna, kuid Eestis on võimalik ka muude regioonide kasutamine. Vaata siit, kuidas kontrollida, millisesse regiooni on sinu konsool registreeritud.

Kui ostad PSN kaarte esmakordselt, siis võib küsimusi tekkida ka kaartidel leiduvate koodide sisestamisega. Vaata siit, kuidas PSN koode kasutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.