Sony Centeri blogi

3 praktilist koolilõpu kingiideed

Kohe lõpeb kool ning vaatamata praegustele külmadele ja vihmastele ilmadele näitab ilmaennustus peagi 25-kraadise sooja saabumist. See tähendab, et saab jälle välja minna. Siin on kolm väga head pakkumist kõigile neile, kes koolilõpukinke otsivad või saada tahavad ning muidugi kõigile teistele ka.

Mürasummutavad juhtmevabad spordiklapid SP700 – suvespordiks parimad

Sony juhtmevabad mürasummutavad kõrvaklapid võiks endale soetada just praegu, sest selleks on õige aeg. Esiteks – need klapid sobivad nii matkale, trenni kui niisama linnaseikluseks ja teiseks – neil on praegu koolilõpukampaania soodustus.

SP700 suudab müra täielikult summutada, nii et võid neid klappe kasutada muust ümbrusest eraldatult vaid muusika nautimiseks. Ambient Sound säte aga laseb läbi ka ümbritsevaid helisid, kuid ei takista lemmikmuusika kuulamist.

IPX4 vastupidavusstandard tähendab, et võid joosta, vändata või aerutada ka vihma käes, midagi ei juhtu. Ära vaid klappe vette pilla, sest vaatamata üsna heale vastupidavusele see Sony mudel veekindlaks loodud pole.

Aku kestab kolm tundi, kuid peale kõrvaklappide tühjaks saamist ei pea kohe elektripistiku juurde tagasi minema. Kapsel, milles kummagi kõrva jaoks mõeldud klappe hoida, ühtlasi laeb neid ning tagab lisaenergia kokku üheksaks tunniks.

Värvivalikust on olemas nii valge, roosa, kollane kui traditsiooniline must.

WH-H900 mürasummutavad klapid – lai värvivalik igale maitsele

Kui tahad suve veeta puhates ja oma lemmikmuusikat kuulates, siis on vaja suuri, kõrvu katvaid ja mürasummutavaid kõrvaklappe, milleks sobivad WH-H900 mürasummutavad klapid. Neid saad valida kas musta, kuldse, sinise, rohelise või punase korpusega.

WH-H900 kõrvaklapid on juhitavad kõlari tagaküljel olevalt puutepinnalt viibete ja puudutustega. Puudutusega saab lasta välist inimkõned klappidesse, kui näiteks keegi kõnetab ning samas uuesti viibates kõik välised helid summutada.

Need kõrvaklapid sobivad eriti hästi muusikagurmaanidele, kes tahavad väga head helikvaliteeti. WH-900 kasutab Hi-Res audiot ja LDAC-i, et kõik helid jõuaksid kuulajani peaaegu kadudeta. Samas võib sisseehitatud mikrofoniga ka telefonikõnedele vastata. Aku kestab 34 tundi, mis teeb neist ideaalsed reisikõrvaklapid nii pikkadele lendudele kui bussi- või laevasõitudele.

Kaasaskantav kõlar XB22BT mõnusatele valgete ööde suvepidudele

Hiljuti uuenenud välimuse saanud kõlariseeria on mitmes erinevas värvitoonis ja veekindel, seega ei pea sa kartma vihma, äikest ega isegi vettekukkumist. IP67 vastupidavusstandard annab täieliku veekindluse – pane kõlar kasvõi basseini ujuma ja see töötab edasi.

Saadaval on erinevad värvid: valge, roheline, punane ja must. Kaasaskantav kõlar on tänu oma heale helikvaliteedile ja võimsusele eelkõige hea kink iseendale, kuid sobib ka kaasavõtmiseks väiksemale või keskmisele peole, kus soovid oma muusikat teistega jagada.

Lisaks muusikale aitab meeleolu luua valgusriba kõlari esipaneelil, mis on seadistatav ja muusika järgi juhitav.

Kõlaril on veel üks huvitav omadus, mis peol kindlasti tähelepanu äratab – Party Booster. See reageerib koputustele, kui on aktiveeritud ja teeb erinevaid helisid. Koputades erinevatesse kohtadesse kuuled kriipimist, lehmakellasid, trummilööke ja palju muid ootamatuid helisid. Miks mitte teha sellega ise hoopis muusikat?

Sony kõrvaklapid ja kõlarid ning palju muid koolilõpetajale sobivaid tehnoloogiakinke on saadaval Sony Centeri poodides, kus on võimalik neid kohapeal proovida ja Sony asjatundjatelt nõu küsida või Sony Centeri e-poes.

Praegu on käimas ka Sony Centeri koolilõpukampaania, mille raames on paljud tooted nii e-poes kui kauplustes odavamad. Soodustust saavad muidugi kõik, selleks ei pea olema koolilõpetaja või koolilõpetajale kingi otsija. Vaata kõiki kampaaniatooteid siit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.